Pomocy :)

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Re: Pomocy :'(

Post autor: Aurea » wt paź 20, 2020 9:38

Otchłań II naprawdę powstaje, czy to tylko taki żart? :O Bo jeśli powstaje, to może warto zacząć się uczyć na studiach? hmm...
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Pomocy :'(

Post autor: Ivar Łucznik » wt paź 20, 2020 10:11

To żaden żart - to okrutna rzeczywistość... ale jak sam zauważyłeś - tytuł gry zobowiązuje. Jak O2 wyjdzie to wyniki polskich studentów polecą na pysk... i dobrze, że nie żyjemy w poprzedniej epoce bo kwestią chwili byłoby okrzyknięcie Weqa szpiegiem obcego mocarstwa, oskarżenie go za podcinanie skrzydeł polskiej inteligencji i zamknięcie za działanie na szkodę ojczyzny!
...chociaż jak się popatrzy na obecną sytuację w kraju to lepiej odpukać w niemalowane... żebyśmy mu nie musieli przesyłać za kratki niebieskich mikstur w chlebie ;)
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Re: Pomocy :'(

Post autor: Aurea » wt paź 20, 2020 11:12

O cholera :shock: A ja się martwiłem, że ominęły mnie świetne czasy kiedy było więcej aktywnych osób na forum i wszyscy rozkminiali tę grę na bieżąco... Co do zdrady ojczyzny to nie sądzę, żeby takie oszczerstwa groziły Weq'owi, bardziej prawdopodobne, że zostanie okrzyknięty reptilianinem, albo masonem xd W każdym razie warto pomyśleć o tej niebieskiej miksturze w chlebie :D
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Pomocy :)

Post autor: Weq » śr paź 21, 2020 7:55

Ano pichci się, owszem. Idzie to wolno, ale jednak do przodu. Ivar coś o tym wie :P
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ