Podróżowanie

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Podróżowanie

Post autor: Aurea » pn sie 31, 2020 13:22

Cześć, mam mały problem z poruszaniem się, a mianowicie każdy ruch zabiera mi od 5-7 punktów ruchu, a nie wydaje mi się żebym był przeciążony czy coś w ten deseń. Gram magiem, mam dopiero 4 poziom. Jakie mogą być jeszcze przyczyny? Ciągle muszę odpoczywać i sukcesywne dojście do jakiegoś miejsca jest przez to trochę męczące. Mam jeszcze pytanie co do spania - czy nie spanie przez wiele dni niesie ze sobą jakiekolwiek konsekwencje? Czy spanie jest opcjonalne?
Waga moich przedmiotów to 21 kg, mam 15 kondycji
Pozdrawiam
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Podróżowanie

Post autor: Ivar Łucznik » pn sie 31, 2020 15:54

Mag nie ma lekko na początku. Spróbuj ograniczyć ekwipunek do minimum (np. jak masz jakiś ciężki pancerz, który daje 1pkt do ochrony, jakieś konary czy zwłoki ;) to możesz się tego śmiało pozbyć, itp.). Potem, w miarę zdobywania poziomów pojawią się umiejętności, które pozwolą Ci nieść więcej i mniej się męczyć.
Nie musisz spać, nie spotka Cię z tego powodu żadna przykra niespodzianka. Jest opcjonalne - ot, taki najprostszy sposób na regenerację organizmu :)
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Re: Podróżowanie

Post autor: Aurea » pn sie 31, 2020 17:23

Dzięki za odpowiedź :)
Przyszły mi do głowy jeszcze dwa pytania, a mianowicie od którego levela mogę expić w lesie oraz czy opłaca się ulepszać na 100% mroźny dotyk, czy lepiej sobie zostawić punkty ćwiczeń na później?
Pozdrawiam
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Podróżowanie

Post autor: Ivar Łucznik » pn sie 31, 2020 19:52

W lesie, podobnie jak w każdej innej lokacji można expić jeśli przeciwnicy nie sprawiają problemów... cóż, kwestia wyczucia... jak dostajesz łomot to trzeba szukać innych miejsc :twisted:
Punktów ćwiczeń nie ma specjalnie co oszczędzać... im dalej tym rzadziej będziesz dostawał umiejętności i i tak nie będzie ich na co wydawać.
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

ODPOWIEDZ