Jak przerwać dużo kroków?

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Inkwizytor
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 14:46

Jak przerwać dużo kroków?

Post autor: Inkwizytor » śr kwie 01, 2020 14:52

Witam wszystkich, nie znalazłem tego tematu jak do tej pory i mam nadzieję, że nie powtarzam :)

Mam takie pytanie natury technicznej - czy da się wpisaną komendę wykonania wielu kroków w którąś stronę (np. "100n") przerwać w trakcie jej wykonywania? Chodzi mi o to, żeby nie pojawiał się np. 27 razy komunikat "Tam niestety nie pójdziesz". Naszła mnie taka myśl po tym, jak dziś przez przypadek zamiast 10n wpisałem 1010n i przeburzyłem całe Skulldust, marnując przy tym sporo cennego czasu na zadanie z BT obijając się o mur :)

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdro dla wszystkich grających w 2020! Ja tę grę odkryłem dopiero w związku z zabiciem czasu podczas epidemii i powiem Wam, że niczego nie żałuję :D Weq jesteś wielki!

DeltaHunter
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 08, 2020 19:17
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak przerwać dużo kroków?

Post autor: DeltaHunter » śr kwie 01, 2020 20:57

Witaj drogi nowicjuszu!
Niestety, nie jest zbytnio możliwe przerwanie "zwielokrotnionych" kroków. Dobrze jest więc po prostu pisać trochę wolniej, bo się czasem takie wpadki zdarzają każdemu, czy to przy chodzeniu czy przy rozmowie z mobem (gdy zamiast opcji trzeciej wybierasz drugą i obrażasz grubo rozmówcę zamiast o coś zapytać).
Pozdrawiam :wink:
Ona umrze, on-wszystkim jest pisany zgon.

Inkwizytor
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 14:46

Re: Jak przerwać dużo kroków?

Post autor: Inkwizytor » czw kwie 02, 2020 18:52

Okej, dzięki!

ODPOWIEDZ