Witam!

Rozmaite wątki i dyskusje, które nie pasują do innych działów. Powinny mieć cokolwiek wspólnego z Otchłanią... ;)

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Witam!

Post autor: Aurea » pn sie 31, 2020 2:27

Siemka, jestem tu nowy :)
Nazywam się Aurea i dopiero co zacząłem swą przygodę z Otchłanią. Gra mnie naprawdę wciągnęła, od wczoraj namiętnie nerdzę :lol: ( mimo tego, że powinienem się uczyć do poprawek na studiach... :roll: ). Ogólnie jestem fanem gier które pobudzają wyobraźnię, Otchłań wydaje się świetnie spisywać w tej roli, więc coś czuję, że prędko mi się nie znudzi. ;) Wcześniej grywałem głównie w roguelike'i (głównie nethack'a) oraz stare RPG'i jak np. morrowind, daggerfall, gothic etc... Otchłań jest moim pierwszym spotkaniem z SUD'ami i powiem szczerze, że pierwsze wrażenie jest piorunujące! :mrgreen: Jak coś to jestem z Warszawy, więc jak ktoś chciałby się spotkać na jakiś spacer i pogadać / udzielić paru rad, to byłbym bardzo wdzięczny.
Zdaję sobie sprawę z tego, że to forum nie jest tak aktywne, jak zapewne było kiedyś, ale mam cichą nadzieję, że ktoś przeczyta te słowa i uśmiechnie się na widok nowego gracza :D :D :D Trzymajcie się cieplutko, coś czuję, że Otchłań mnie wciągnie :mrgreen:
Pozdrawiam!
Aurea
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Witam!

Post autor: Ivar Łucznik » pn sie 31, 2020 10:57

Przeczytałem, uśmiechnąłem się... tak, Otchłań Cię wciągnie :)
Południowa Polska pozdrawia! :)
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

ODPOWIEDZ