Gildia kleryków

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Asmodeusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 20, 2009 9:48

Gildia kleryków

Post autor: Asmodeusz » wt paź 20, 2009 9:56

Witam wszystkich
Właśnie zacząłem przygodne z Otchłanią i już mam blokadę na samym początku :/
postać którą wybrałem to Kleryk i poszukuję właśnie swojej gildii, znalazłem już tą kamienicę i mam przy sobie sześciokątne lusterko ale nie wiem jaką komendą go użyć by otworzyć to tajne przejście (to gdzie to jest, już się doczytałem w FAQ). Chyba że robię coś źle, proszę o pomoc

Awatar użytkownika
Ithilloth
Posty: 64
Rejestracja: pn sty 15, 2007 23:09
Lokalizacja: Bromberg/Breslau

Re: Gildia kleryków

Post autor: Ithilloth » wt paź 20, 2009 10:40

wystarczy po prostu "otw s". sześciokątne lusterko jest jak klucz, a duże lustro jak drzwi :]
"(...) Ja pokażę ci coś, co różni się tak samo
Od twego cienia, który rankiem podąża za tobą
I od cienia, który wieczorem wstaje na twoje spotkanie.
Pokażę ci strach w garstce popiołu."
T.S. Eliot, "Ziemia Jałowa"
muzyka, sztuka

Asmodeusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 20, 2009 9:48

Re: Gildia kleryków

Post autor: Asmodeusz » wt paź 20, 2009 12:31

Stoje tam, oglądam te lustro i jest tam sześciokątny otwór, ja w lewej ręce trzymam takie lustereczko ale gdy używam "otw s" pojawia się komunikat: "Nie możesz tego otworzyć bez klucza."

Asmodeusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 20, 2009 9:48

Re: Gildia kleryków

Post autor: Asmodeusz » wt paź 20, 2009 13:11

jest wreszcie zadziałało, lusterko to miałem cały czas w ręce i nic mi nie wychodziło, dopiero po schowaniu go do plecaka komenda "otw s" zadziałała.

lolobolo63
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 09, 2017 1:15

Re: Gildia kleryków

Post autor: lolobolo63 » pn sty 09, 2017 1:47

Temat stary, ale nie rozwiązany. Dotyczy wersji 1.3. Pytania:
1) Gdzie znajduje się siedziba gildii klerykow??
2) Mag Lothar zdaje się, że utknął na dobre u kowala po tym jak mnie tam zaprowadził i kupiłem sztylet, wiec nie mam możliwości ruszyć dalej z tym questem.
3) Reakcja na leczenie lekkich ran to Hmm??
Dzięki gdyby ktoś miał jakieś wskazówki ;) Dodam, że Lothar poinformował mnie, że w Mantarze nie ma gildii Kleryków, choć i tak przeszukałem wspomnianą tu kamienicę, która okazała się być pusta. No to wpisuje pomoc kleryk, żeby się czegoś dowiedzieć, wszystko prócz miejsca gildii. Aż nagle patrze, a nuż w bibliotece w Mantarze może będzie jakaś książka o klerykach, wpadam JEST! Niestety, prócz zachęty pocinaj ziomek do siedziby nie ma w niej wzmianki o jej lokalizacji?? I jak tu ekspić jak jesteś klerykiem?? Latać po arenie ze sztyletem i polować na lisy??? ahhahahahahahaha :D

EDIT: Roziązanie wszelkich problemow :D viewtopic.php?f=5&t=1194&p=7539&hilit=lothar#p7539 ciężko grać bez przejścia samouczka z początku ;)
PS
O matko! haahahah :D to jest niesamowite!!! W tej formie gier jest jakis przedziwnie fajny klimat! SERIO! Wyobrazcie sobie jak z napieciem przechodzilem chodnikiem z rynku w strone Placu portowego a tam notka, że wyczuwasz glidie klerykow w domu obok ale wejsc sie nie da. Obchodzisz dookola. A moze cos trzeba zrobic?!?! No to wpisuje powiedz Halo! Prosze otworzyć! :D A tu nic. Tajemnicza cisza :D hahahaa.. W rzeczywistości rozwiązanie bylo prostrze niż się spodziewałem. Ale i tak wielki szacunek dla autora! Super zabawa! :D

ODPOWIEDZ