"Hej, robota u bosmana." - I co dalej?

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Richard_SoN
Posty: 10
Rejestracja: ndz lis 19, 2023 3:12

"Hej, robota u bosmana." - I co dalej?

Post autor: Richard_SoN »

Witajcie, pewnien czas temu natknąłem się na błąd(?), otóż wchodząc do Biuro Tajemnic po osiągnięciu 5-tego lvl'a otrzymujemy przygodę "Córka Dwellera". Po jej wykonaniu (zabrania pierścienia i oddania córki) wchodząc ponownie do Biura Tajemnic ktoś mówi:

"Hej, robota u bosmana." (...) i tyle. Obraz:
obraz_2023-11-19_040755965.png
obraz_2023-11-19_040755965.png (28.77 KiB) Przejrzano 451 razy
W biurze jestem tylko ja i Szef Biura Tajemnic, więc najpewniej on wypowiada te słowa, natomiast nic innego się nie dzieje.
(czekałem, pytałem, bluzgałem i nie pomogło)
Lurkowałem forum i znalazłem informację o Bosman - ale jest on w Hexenlore, więc nie wiem co ma to wspólnego z moim 5-tym lvl'em...

Na forum wiki Otchłani, doszukałem się przygody "Szybka przesyłka", najwidoczniej coś się popsuło i nie było Szefa słychać, a powinien spiewająco wypowiadać te słowa:
"Hej, robota u bosmana."
"Przesyłka do aptekarza - skoczysz?"
1) "Ta."
2) "Nie."

Jestem pewien, że nie skipnąłem tego "niechcący", gdyż za każdym razem jak próbuję wejść do Biura po wczytaniu, on wypowiada jedynie, że jest robota u bosmana...

Co poszło nie tak?
Mam wrażenie, że przepadło mi zadanie jak i również SpeedRUNANY%. Nie wiem czy mogę porzucić save, bo początek miałem wręcz idealny[1] haha
[1]Gladiator w tym save nagrodził mnie pękatą ampułką bodajże trzykrotnie pod rząd, więc pozdro do systemu generowania przedmiotów po mobach (nigdy wcześniej nie udało mi się podnieść pękata ampułka z Gladiatora)
(Gladiator>Naganiacz>Gladiator>Naganiacz...)
Padasz martwy na ziemię...
Powoli dociera do Ciebie szum drzew... otwierasz oczy...
Ktoś naciera na Ciebie z zachodu
Mag Lothar: "Wstawaj gamoniu, mamy krainy do uratowania".
yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: "Hej, robota u bosmana." - I co dalej?

Post autor: yasson »

Myślę, że ten marynarz w porcie był kiedyś bosmanem na jakimś statku. ;)
Rycerz przewraca się z wyrazem zaskoczenia na mordzie!
Awatar użytkownika
Richard_SoN
Posty: 10
Rejestracja: ndz lis 19, 2023 3:12

Re: "Hej, robota u bosmana." - I co dalej?

Post autor: Richard_SoN »

Dzięki za odpowiedź, faktycznie bardzo mnie zmyliły te opisy postaci. Poszedłem do Marynarza, a ten ni z gruchy ni z pietruchy łapie mnie za kaftan i ciska mi w dłoń jakąś paczkę mówiąc:
Postawny marynarz czeka na podróżnych.
"Przesyłka do aptekarza - skoczysz?"
1) "Ta."
2) "E."
e
1
"Masz i leć."
Trochę do poprawki ta przygoda, Szef Biura mógłby chociaż podpowiedzieć: "Hej, jest robota u Bosmana przy Latarni Morskiej".
Nie mówiąc już o odpowiedzi 2. którą możemy udzielić. Chociaż...ten marynarz wziął mnie z takiej zaskoczki, że właściwie moją odpowiedzią może być tępe "Ee?" XD
Misja wykonana, temat do zamknięcia. Dzięki za subtelną podpowiedź <3
Padasz martwy na ziemię...
Powoli dociera do Ciebie szum drzew... otwierasz oczy...
Ktoś naciera na Ciebie z zachodu
Mag Lothar: "Wstawaj gamoniu, mamy krainy do uratowania".
yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: "Hej, robota u bosmana." - I co dalej?

Post autor: yasson »

Enigmatycznie miało być. No i jest, choć prawda - do bólu. :D
Rycerz przewraca się z wyrazem zaskoczenia na mordzie!
ODPOWIEDZ