Zła opinia, jak ją poprawić?

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

K_C_L
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 26, 2022 20:57

Zła opinia, jak ją poprawić?

Post autor: K_C_L » ndz sie 28, 2022 19:32

Cześć,
nie wiem, czy dobry dział. Jeśli nie, proszę admina o przeniesienie.
Mam taki problem, że mam opinię - nie jesteś lubiany. Pomimo wykonywania wielu misji z Biura Tajemnic, opinia wcale mi się nie poprawia. Przez złą opinię nie mogę zagadywać do MOBów, a w związku z tym nie mogę np. dokończyć przygody "Spadek".
Jak mogę poprawić swoją opinię?

DeltaHunter
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 08, 2020 19:17
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zła opinia, jak ją poprawić?

Post autor: DeltaHunter » pn sty 02, 2023 22:30

Wróciłam z kilkuletniego spaceru, czasem był bardzo entuzjastyczny, czasem trochę zgubiłam drogę... Ale jednak żyję! :D

Otóż, obawiam się, że wątek trochę stary, aaaale... Nie ma odpowiedzi, to się wtrynię. Aby poprawić sobie opinię, na pewno trzeba przestać robić to, co ją zepsuło- spać na ulicach, chamsko się odzywać czy atakować NPC. Czasami wyniesienie się na dłuższy czas z miasta może wpłynąć na uregulowanie opinii. Dalej jedź z tymi zadaniami i uzbrój się w cierpliwość. Wejść na schodki dobrej reputacji jest trudniej niż z nich zlecieć.
Pozdro, że jeszcze ktoś gra, pisze tu i w ogóle, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Ona umrze, on-wszystkim jest pisany zgon.

ODPOWIEDZ