Manolit dla artefixa

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Rincewid
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:11

Manolit dla artefixa

Post autor: Rincewid » pn gru 14, 2020 20:30

Wróciłem znów do otchłani, aktualnie mag 53 lvl robię wsm speedrun do momentu w którym ostatnio zepsuła mi się postać. Ogólnie chodzi o to że znowu mam bug questa. Zagadałem do Artefixa on polecił mi znaleźć manolit, wykonałem questa (spoiler):
Spoiler:
wszedłem do wieży na bagnach, przestawiłem soczwkę, zabiłem to co się zespałniło, wziąłem manolit, nafarmiłem golemy użyłem zaklęcia dom aby wrócić
po powrocie do Artefixa wybrałem że chcę mu sprzedać manolit i dostałem 100k za to. Problem jaki jest to to że nadal mam opcję pytania się Artefixa o to gdzie mogę znaleźć manolit (z 10 lvl już). Po ponownym wykonaniu czynności zaby zdobyć manolit okazuje się że mob się nie spawni więc nie mam jak go zdobyć. Podejrzewam że ten quest należy ukończyć aby Artefix dał questa z promieniowaniem więc go nie dostanę.

Rincewid
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:11

Re: Manolit dla artefixa

Post autor: Rincewid » wt gru 15, 2020 10:31

Update: interakcja z Artefixem nadal się nie naprawiła, ale questa z promieniowaniem dostałem. Problem jest taki że po znalezieniu water chipa nie jetem w stanie zdobyć pigułki.
Spoiler:
Cmentarz w granicznej, quet v-13
Na wiki było napisane że questa z pigułką można dostać do 20lvl, czy jest teraz jakaś możliwość wykonania go czy przepadło?

Eru
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 03, 2005 17:58
Lokalizacja: MUC
Kontakt:

Re: Manolit dla artefixa

Post autor: Eru » czw gru 17, 2020 23:28

Quest z pigułką na pewno działa na wczesnych poziomach
Niech dźwięczy, męczy, aż do zadyszki, śmiechu mi trzeba przede wszystkim

yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: Manolit dla artefixa

Post autor: yasson » czw lip 20, 2023 11:46

A co z manolitem? Gdzie szukać? No i druga sprawa: ta pigułka z V13 jest niezbędna do questa z promieniowaniem? Nie zdążyłem wrócić na cmentarz w Granicznej kiedyś tam i quest się wyłączył. Ale water chip mam na wszelki wypadek w mieszkaniu. ;)

Eru
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 03, 2005 17:58
Lokalizacja: MUC
Kontakt:

Re: Manolit dla artefixa

Post autor: Eru » sob lip 22, 2023 12:50

Hint do tego jak zdobyć manolit jest w pierwszym poście tego wątku. Questa z promieniowaniem już nie pamiętam, możne nawet nigdy na niego nie wpadłem.
Niech dźwięczy, męczy, aż do zadyszki, śmiechu mi trzeba przede wszystkim

yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: Manolit dla artefixa

Post autor: yasson » czw sie 31, 2023 11:53

Hej!

Dzięki za odpowiedź. Quest z promieniowaniem, jak się okazało, jest na 55-60 lv (Problem Artetixa). Jednak bez pigułki, którą dostajemy za przygodę z water chipem nie ma co się za niego zabierać. :/
Rycerz przewraca się z wyrazem zaskoczenia na mordzie!

ODPOWIEDZ