Szalony Poszukiwacz

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Szalony Poszukiwacz

Post autor: Aurea » wt paź 13, 2020 21:34

Hej. Ja tylko z takim małym pytaniem. Czy Szalony poszukiwacz jest częścią jakiegoś questa, czy to jest mob którego można zabić dla expa? Pzdr
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Szalony Poszukiwacz

Post autor: Ivar Łucznik » wt paź 13, 2020 22:47

Nie kojarzę żadnego questa z taką postacią... a gdzie się na niego natknąłeś? Da się z nim pogadać?
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Re: Szalony Poszukiwacz

Post autor: Aurea » śr paź 14, 2020 11:41

Ja go spotkałem w kopalni złota nieopodal ogrodu Grimwalda. Pogadać się z nim nie da. Jak go zauważyłem to okazało się, że jest [NEUTRALNY] i od razu założyłem ten temat, a potem się okazało, że wszystkie stwory na tym poziomie są neutralne, więc być może poszukiwacz nie jest istotny. Z drugiej strony nie spotkałem drugiego takiego poszukiwacza, a chodziłem po poziomie dosyć długo. Oprócz tego spotkałem strażnika portalu, wiecie może na którym lvl można przyjąć od niego questa? Aktualnie mam 25 lvl
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Szalony Poszukiwacz

Post autor: Ivar Łucznik » śr paź 14, 2020 22:30

Czasami w kopalniach da się spotkać jakichś górników czy inne podobne NPC-e grzebiące w ścianie ale nie zdarzyło mi się zainicjować żadnego questa z ich udziałem. Co do strażnika portalu też nic nie wykombinowałem... chyba da się tylko wpakować w portal czy przejść dalej korytarzem z portalem (moja zawodna pamięć), co skutkuje brakiem możliwości powrotu.
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Re: Szalony Poszukiwacz

Post autor: Aurea » czw paź 15, 2020 13:13

Cool, dzięki za info, jakbym się czegoś dowiedział to napiszę w tym temacie.
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

ODPOWIEDZ