Problem z przygodami

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Brutha

Problem z przygodami

Post autor: Brutha » sob wrz 16, 2017 21:18

Mam problem z przygodami :( :

-"Pechowi uczniowie"-nie mogę ich znaleźć, chociaż przeszukałem już chyba całe bagna.

-"Zaginione dziecko"-zagadałem do kapłana, opowiedziałem mu wszystko, ale nie mogę nic zrobić w lokacji z tym dzieckiem; próbuję spojrzeć na trupa i miecz, wziąć go, jednak nic z tego.

-"Nieczysty"-gdy zagadałem do zielarza w Dominion (bo on miał mi pomóc z chorobą araba), on tylko:"nie mam czasu na pogaduszki [...]" i nic, nie wiem co robić.

Proszę niech ktoś pomoże (chociaż wydaje mi się, że te w dwóch ostatnich questach coś mi się zepsuło).

Reto
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 19, 2017 9:18

Re: Problem z przygodami

Post autor: Reto » wt wrz 19, 2017 9:22

1. "Pechowi uczniowie" - Wschodnie wejście -> samotne gospodarstwo -> gdy droga za nim skręca na zachód 3w, 5n.
yl­ko we śnie jes­teśmy wol­ni. umowa kupna sprzedaży Na ja­wie mu­simy się śpieszyć.

Brutha

Re: Problem z przygodami

Post autor: Brutha » pt wrz 22, 2017 15:41

No dobra, a reszta, wie ktoś czy to błąd, czy to ja coś źle robię?

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Problem z przygodami

Post autor: Slashu » sob wrz 23, 2017 14:41

W zadaniu "nieczysty" zielarz którego musisz odwiedzić znajduje się w Skulldust. Jeśli zaś chodzi o "zaginione dziecko" to najpierw przeszukaj ciało, a potem podnieś miecz.

Brutha

Re: Problem z przygodami

Post autor: Brutha » wt paź 17, 2017 16:17

Dzięki wszystkim! Postaram się później dokładniej czytać questy :D !

yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: Problem z przygodami

Post autor: yasson » pn sie 07, 2023 22:49

Hej,

Też mam kłopot z questem "Pechowi uczniowie". Po znalezieniu zwłok i meldunku u mistrza magów ten mówi, że mam się spotkać z tajemniczym ktosiem w opuszczonej piwnicy, która jest na zachód od Południowej. Jutro mają dać mu znak, a pojutrze o 21 mam się tam z nim spotkać. Czekam więc 2 dni i idę do tej piwnicy (uważając na czas), a tam nikogo nie ma. Przyjdzie?
Rycerz przewraca się z wyrazem zaskoczenia na mordzie!

ODPOWIEDZ