Quest z jamnikiem

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Rastaman48
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 14:20

Quest z jamnikiem

Post autor: Rastaman48 » pn lip 03, 2017 0:03

Witam ;)
W Otchłań gram od niedawna, i napotkałem pewien mankament, który mnie dręczy
Do tej pory wszystkie queściki szły jak po sznurku, wycieczka po miescie z Lotharem, zabawa w kuriera, no i zadanie z psem. Zwrocilem psa staruszkowi i... no właśnie, nie ma żadnego i. Quest sie skonczyl. Bez żadnej wskazówki gdzie iść dalej. Tak ma być, czy coś popsułem? Lothar ani kapitan strażny nie poruszają tego wątku podczas rozmowy.

Z góry dziękuje za pomoc :wink:

kokoszka
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 27, 2017 2:12

Re: Quest z jamnikiem

Post autor: kokoszka » pn lip 03, 2017 3:40

Tak powinno być.

Otchłań raczej nie trzyma Cię za rękę w grze i nie mówi gdzie masz iść w danym momencie.
Jednak zasadnicza większość przygód przyjdzie do Ciebie "automatycznie".

Odwiedzaj często (co poziom/dwa) Biuro Tajemnic. Jak mówi Lothar, tam pojawiają się ludzie którzy szukają kogoś do pomocy przy różnych problemach ;)

No i rozmawiaj też z ludźmi na ulicach, czasem mają jakiś problem/coś ciekawego do powiedzenia.
Powodzenia

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Quest z jamnikiem

Post autor: Weq » pn lip 03, 2017 8:57

Szczerze to jak ostatnio przeszedłem sobie tutorial to też zwróciłem na to uwagę. Mógłby się przydać choćby zdawkowy komentarz ze strony kapitana straży (w końcu on to "zlecał", a staruszek już swoje powiedział)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ