zaginione dziecko

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Tamuz
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 19:24

zaginione dziecko

Post autor: Tamuz » pn paź 24, 2016 18:07

Witam...mam pytanie o quest "zaginione dziecko"
dostaje się w BT, potem po rozmowie z karczmarzem w wiosce na południe od bagien dowiaduję się że zaginęła jego córka.

oblatałem większość bagien...wioskę orków, kryptę, cały las koło krypty, drzewo driad, leże pająków, ogród justyny, i kilka róznych dziur typu krypta koło ogrodu justyny, byłem nawet u wiedzmy na bagnach (nie zjadła dziecka)

kończą mi się pomysły gdzie bachora szukać... czy ktoś może pomóc.. pominąłem ją gdzieś czy w ogóle nie o takie szukanie chodzi ?

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: zaginione dziecko

Post autor: Slashu » pn paź 24, 2016 20:53

Zaginione dziecko jest na bagnach, ale sprawa jest troche bardziej skomplikowana. Tu masz temat ze wskazówkami jak ja znalezc:
viewtopic.php?f=5&t=1232

Tamuz
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 19:24

Re: zaginione dziecko

Post autor: Tamuz » śr paź 26, 2016 18:07

udało mi się znaleźć chłopca na bagnach.. faktycznie laził, musiałem go minąć

Tamuz
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 19:24

Re: zaginione dziecko

Post autor: Tamuz » śr paź 26, 2016 19:31

zaginione dziecko i zaginione dzieci to dwa rozne questy. tezn zaginione dzieci to o pajakch... natomiast zaginione dziecko z chlopcem co sie nie zapada w wode to drugie... wlasnie z tym drugim sie mecze :).. myslalem ze po spotkaniu chlopca ktos cos pomoze np ojciec dziecka... albo lothar albo kaplan... ale nikt nic nie mowi :/

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: zaginione dziecko

Post autor: Slashu » śr paź 26, 2016 20:00

Wiem, ze nazwa tematu ktory podalem jest mylaca, ale jest tam dyskusja na Temat zadania, ktore robisz ( zaczyna sie gdzies na drugiej stronie). W telegraficznym zas skrocie:
Dziewczynka orbituje wokol chlopca - jej pozycja sie zmienia, czasem pojawia sie, a potem znika.Wiadomo tylko tyle, ze jest blisko niego..

Tamuz
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 19:24

Re: zaginione dziecko

Post autor: Tamuz » czw paź 27, 2016 15:29

kurcze.. łaziłem do tego chłopca pogadać już kilka razy.. ale spróbuje pokręcić się jeszcze:/.. może o pewnych godz tylko pojawia się dziewczynka :/. dzięki za podpowiedź

Tamuz
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 19:24

Re: zaginione dziecko

Post autor: Tamuz » śr lis 02, 2016 15:50

noż... cierpliwość mi się już kończy do tego questa :/... zrobiłem dokładną mapę całych bagien od traktu aż po srebrną wodę i rzekę...i od bagniaków do kamienistej pustyni

schodziłem bagna siatką co 5-8 pól co krok rozglądając się czy nie widać dziewczynki.. i nigdzie jej nie ma. Doczytałem że ona potrafi być w różnych miejscach.. no ale bez przesady.

chyba że jej nie widać teraz przy pomocy komendy "rozejrzyj" ?.

jestem już po rozmowie z chłopcem na bagnach więc dziewczynka gdzieś tu powinna chyba być

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: zaginione dziecko

Post autor: Slashu » śr lis 02, 2016 16:27

Na cale szczescie mozna dostrzec ja uzywajac komendy "rozejrzyj". Jak gralem pierwszy raz, to mialem to szczescie, ze zobaczylem ja po uzyciu "rozejrzyj", bedac na polu z chlopcem. Za drugim razem nie mialem juz tak latwo:D

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: zaginione dziecko

Post autor: Slashu » śr lis 02, 2016 17:35

Zrobilem wlasnie zadanie na szybko kolejna postacia. Oto detale, ktore moze pomoga:
Dziewczynka byla tym razem dwa pola na poludnie i jedno pole na zachod od chlopca. Godzina 14.
Przed tym zagadalem do chlopca i wybralem kolejno trzecia i druga opcje dialogowa. Mam nadzieje, ze to pomoze w jakis sposob...

Brutha

Re: zaginione dziecko

Post autor: Brutha » ndz maja 21, 2017 21:27

Dlaczego gdy doprowadziłem dziewczynkę do ojca to nadal mam quest "zaginione dziecko" po wpisaniu komendy "przygody"?

Tak w ogóle, czy Wam też się tak stało?

Brutha

Re: zaginione dziecko

Post autor: Brutha » pn maja 29, 2017 18:50

A dobra sorry teraz zrozumiałem, że chodzi o tego chłopca :mrgreen: . Ale o jakim właściwie mieczu i bandycie mówi kapłan, kiedy mu o tym opowiedziałem?

PanHagrid
Posty: 46
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 22:03

Re: zaginione dziecko

Post autor: PanHagrid » wt maja 30, 2017 16:24

Brutha pisze:A dobra sorry teraz zrozumiałem, że chodzi o tego chłopca :mrgreen: . Ale o jakim właściwie mieczu i bandycie mówi kapłan, kiedy mu o tym opowiedziałem?
Przyjrzyj się miejscu w którym jest chłopiec. Jest tam wszystko.

Brutha

Re: zaginione dziecko

Post autor: Brutha » śr maja 31, 2017 14:31

Aha, wielkie dzięki! :D

Po prostu myślałem że wszystkie lokacje na bagnie mają ten sam opis i nie warto go czytać za każdym razem.

Eru
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 03, 2005 17:58
Lokalizacja: MUC
Kontakt:

Re: zaginione dziecko

Post autor: Eru » czw lis 26, 2020 21:51

Znalazłem chłopca i wziąłem miecz. Ale dziewczynki nie da się znaleźć za nic w świecie :/ Krążę wokół chłopca, bliżej i dalej, już trzy dni. Kapłan też nie nie ma nic do powiedzenia na temat miecza :( Ktoś, coś?
Niech dźwięczy, męczy, aż do zadyszki, śmiechu mi trzeba przede wszystkim

Rincewid
Posty: 8
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:11

Re: zaginione dziecko

Post autor: Rincewid » wt gru 15, 2020 16:29

Dziewczynka była w okolicy, ja znalazłem ją idąc 1 w górę, roz, 1 w górę roz itd. Nie była daleko.

ODPOWIEDZ