Co z jamnikiem?

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

ursos
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 31, 2015 18:21

Co z jamnikiem?

Post autor: ursos » pt lip 31, 2015 18:29

Cześć. Niedawno zacząłem badać świat Otchłani i już mam problem z pewnym zadaniem. Gram jako krasnolud i dostałem od Lothara zadanie dostarczenia listów do 3 osób, zadanie zrobiłem bez problemu, jednak w międzyczasie dowódca straży dał mi zadanie odnalezienia psa pewnego hobbita. Nie bez problemów, ale jednak, jamnika znalazłem. I tu pojawia się problem. Nie wiem co z nim zrobić. Wziąć się nie da, rozmowny też nie jest, a hobbit nie ma opcji rozmowy "Hej, znalazłem Twojego psa.". Możliwe, że miała pojawić się tam jakaś podpowiedź samouczka, ale nie pojawiła się, może ma to związek z tym, że po wejściu do magazynu w lochach, gdzie siedzi pies, zostałem zaatakowany przez szczura. Ktoś wie co z tym robić? Jeszcze jedno. Mimo, że po dostarczeniu listów poszedłem do Lothara i ten przyjął do wiadomości, że czynność wykonałem, dalej mam w 'Przygody' zadanie 'Lekcje Lothara'. Możliwe, iż dlatego, że jamnik nie został zwrócony, kto wie...

Saran
Posty: 38
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 13:31

Re: Co z jamnikiem?

Post autor: Saran » pt lip 31, 2015 21:41

Tę misję z jamnikiem możesz wykonać tylko wtedy, kiedy nie poszedłeś podsumować misji z listami do Lothara. Tak przynajmniej ostatnio było.

mati3200
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 22, 2015 11:07

Re: Co z jamnikiem?

Post autor: mati3200 » wt wrz 22, 2015 16:36

Tobie już pewnie nie pomogę, ale może ktoś inny ma ten sam problem.
Trzeba po kolei robić to co jest w samouczku:
wyważ north, przeszukaj biurko, weź tabliczka, weź klucz, weź 15*moneta, otwórz west, west, zabić szczura, a reszta już z automatu ;)
Miałem ten sam problem, bo nie zauważyłem tych monet i przez to ominąłem samouczek a tym samym możliwość uwolnienia jamnika :D

Ps. Ja przed wykonaniem misji z jamnikiem podsumowałem zadanie z listami, więc już zostało to naprawione.

moo
Posty: 4
Rejestracja: wt sie 08, 2017 14:37

Re: Co z jamnikiem?

Post autor: moo » wt sie 08, 2017 14:38

Jak zabrać/ dostarczyć tego jamnika do hobbita? Jaka komenda?

ODPOWIEDZ