Przeznaczenie

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

kisiel365
Posty: 136
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 8:42

Przeznaczenie

Post autor: kisiel365 » sob maja 30, 2015 13:54

Po tym jak odszukałem fontannę i zagadałem się z Lotharem i pustelnikiem jestem w kropce. Mam 3 ślady:
1. ogród Grimwalda, który przeryłem, ile się dało, czyżby pomnik driady był jakąś wskazówką... ?
2. niedobry Gregor daleko na północy, o którym opowiadał pustelnik
3. opuszczony dom driad na północ od Manataru, który przeryłem i nic nie znalazłem, a oczekiwałem jakiegoś śladu po Jakime

Czy ktoś mógłby mnie nakierować? Może aby nie spoilować innym - PM?

kisiel365
Posty: 136
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 8:42

Re: Przeznaczenie

Post autor: kisiel365 » sob maja 30, 2015 15:04

OK. Dziękuję, dalej rozkminiam sam.

Exubitor
Posty: 35
Rejestracja: czw maja 07, 2015 1:30

Re: Przeznaczenie

Post autor: Exubitor » sob maja 30, 2015 16:00

To ja bym może poprosił o małą podpowiedź, jeżeli chodzi o to gdzie znajdę Jakime w najnowszej wersji gry (Również może być PM jeżeli ktoś to za spojler by uznał :P )

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Przeznaczenie

Post autor: Silvia Inverse » ndz maja 31, 2015 15:38

Dołączam się do prośby :p Starałam się znaleźć Jakime samodzielnie, ale tak długo szukam i bez skutku :/ Myślałam, że będzie w tym drzewie, gdzie są lokacje typu drzewobrama itd. i nawet jest jedna podejrzana lokacja, gdzie pisze, że wyczuwa się tutaj czyjąś obecność, ale nikogo tam nie ma. Ukrytych przejść nie ma, zagadać się nie da kogoś kogo nie ma :D więc nie wiem co robić... Czaru wykrycie niewidzialności nie posiadam, zresztą nie wydaje mi się, żeby była niewidzialna i żeby było trzeba robić miksturę widzenia czy coś w tym stylu :/

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Przeznaczenie

Post autor: Slashu » ndz maja 31, 2015 15:46

NPC jest niewidzialny i potrzeba albo czaru albo mikstury:P

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Przeznaczenie

Post autor: johnnyknoxville » ndz maja 31, 2015 17:19

A ja gdy nie znalazłem nikogo w drzewie (nie miałem wykrycia niewidzialnych) wybrałem do Skulldust, znalazłem Jakime, pokonałem Gregora, i teraz Lothar łazi za mną i pomaga mi w walce z mobami, choć chwilę wcześniej wspominał, że nie jestem jeszcze wystarczająco doświadczony (jestem ok. levelu 35). Chyba zrobiłem coś nie po kolei, ale to trochę przegięcie, że teraz z kim nie zacznę walki, to razem z Lotharem nie mam najmniejszego problemu z zabiciem przeciwnika.

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: Przeznaczenie

Post autor: Estella » ndz maja 31, 2015 17:40

Że co proszę?
Pokonałeś Gregora na trzydziestym piątym poziomie?
To jest coś mocno nie po kolei.

kisiel365
Posty: 136
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 8:42

Re: Przeznaczenie

Post autor: kisiel365 » ndz maja 31, 2015 17:47

NPC w drzewie znalazłem, ale nie chce mi wyjawić wiadomości, twierdząc, że to nie ja jestem jej adresatem. W drzewie nikogo poza nim nie spotkałem. Prompt też mi nie wyskoczył. Czy mógłbyś proszę nakierować gdzie znalazłeś Jakime w SD? Jak się dostać do Gregora? Zamek w SD wydaje się być szczelnie zamknięty. W podziemiach znalazłem długi korytarz na północ, ale nie mogę wyważyć drzwi i wytrych też nie pomaga.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Przeznaczenie

Post autor: johnnyknoxville » ndz maja 31, 2015 17:51

Owszem. Z zakrzywionym mieczem w prawicy, i z wielce pomocnym elementalem u boku dałem radę najpierw smolistej bestii a następnie Gregorowi. Co prawda dopiero za trzecim czy czwartym podejściem (zostawiłem sobie zapis przed walką), ale poszło niespodziewanie łatwo i szybko.

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Przeznaczenie

Post autor: Slashu » ndz maja 31, 2015 17:54

Tak myślałem, że elemental musi być w to zamieszany. To ten z księgi?

Keeper
Posty: 11
Rejestracja: czw maja 14, 2015 11:52

Re: Przeznaczenie

Post autor: Keeper » ndz maja 31, 2015 17:55

Na którym levelu dostaje się quest przeznaczenie? Bo mam już 45lvl i nic nie startuje, zwłaszcza że bractwo Justyny był na 40lvl.
Ktoś pisał też że quest na zabicie Gregora dostawało się na 35lvl, kto zleca to zadanie bo nie dostałem go.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Przeznaczenie

Post autor: johnnyknoxville » ndz maja 31, 2015 18:02

Slashu pisze:Tak myślałem, że elemental musi być w to zamieszany. To ten z księgi?
Owszem.

@Keeper: Przeznaczenie jest teraz questem fabularnym. Chyba na X-nastym poziomie można porozmawiać z Lotharem o problemach z pamięcią. (w pewnym momencie gry Lothar przemawia do nas we śnie i prosi aby się z nim skontaktować w tej sprawie).

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Przeznaczenie

Post autor: Slashu » ndz maja 31, 2015 18:08

kisiel365 pisze:NPC w drzewie znalazłem, ale nie chce mi wyjawić wiadomości, twierdząc, że to nie ja jestem jej adresatem. W drzewie nikogo poza nim nie spotkałem. Prompt też mi nie wyskoczył. Czy mógłbyś proszę nakierować gdzie znalazłeś Jakime w SD? Jak się dostać do Gregora? Zamek w SD wydaje się być szczelnie zamknięty. W podziemiach znalazłem długi korytarz na północ, ale nie mogę wyważyć drzwi i wytrych też nie pomaga.
Drzwi w podziemiach są albo do wyważenia, albo możesz skorzystać z pomocy NPC-a znajdującego się w ukrytej lokacji w okolicach placu truchlanego.

Keeper
Posty: 11
Rejestracja: czw maja 14, 2015 11:52

Re: Przeznaczenie

Post autor: Keeper » ndz maja 31, 2015 18:23

Na samym początku gry miałem opcje dialogową że mam problemy z pamięcią, to Lothar stwierdził że na razie nic na to nie poradzi. Teraz nie mam opcji związanej z utrata pamięci. Żadnej wiadomości we śnie nie dostałem, mam nadzieję że quest ruszy bo jak nie to pograne.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Przeznaczenie

Post autor: johnnyknoxville » ndz maja 31, 2015 18:36

W takim razie nie potrafię wytłumaczyć jak można było rozminąć się z tym questem.

EDIT:
A czy udało się komuś skorzystać z klucza wyciągniętego z Gregora? Poszedłem do tych drzwi, gdzie powinien pasować, ale dostałem komunikat "Nie możesz tego otworzyć bez klucza". Jak problem się potwierdzi, to trzeba będzie zgłosić błąd Weq'owi.

ODPOWIEDZ