Skrytobójcy kontra Caranel

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Doldox » pt maja 08, 2015 11:26

Cześć,
mam problem i już jakiś czas staram się go rozwiązać, ale nie wychodzi. dostałem misję od Mistrza Skrytobójców w Gildii. Odnaleźć i zgładzić niezrzeszonego skrytobójcę wynajętego przez Caranela. Znalazłem, zabiłem, z dropa jak dobrze pamiętam miałem tylko matowy sztylet. Poszedłem oddać questa do mistrza, podziękował mi, wręczył 700 złota i... quest dalej zalega mi w liście przygód.

Zagadywałem Mistrza o owego skrytobójcę, misję, przygodę i parę inny pozycji. Byłem u Caranela, podobnie. Nic nie mają mi do powiedzenia. Coś pominąłem?

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Silvia Inverse » wt maja 12, 2015 11:44

Też mam ten problem :) Byłam nawet we wszystkich innych gildiach skrytobójców, bo myślałam, że może ten skrytobójca został wysłany przez gildię z innego miasta, ale nic. Wydaje mi się, że to był koniec questu, tylko po prostu nie zniknął :/

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Weq » wt maja 12, 2015 13:48

Niestety w tym quescie jest błąd na to wygląda...
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Doldox » śr maja 13, 2015 10:49

Szkoda, będzie mnie irytować za każdym razem jak użyje komendy "przygody", że dalej coś mi zalega w Quest logu. :)

Ps, czy nie jest możliwe trochę rozbudowanie owego dziennika zadań? osobiście lubię sobie pograć różnymi klasami, po testować możliwości, znaleźć tą "ulubioną". Obecnie skrytobójca lvl 20, wojownik lvl 16, i na tapecie mag lvl 7 - swoją drogą ciężko nim idzie.

Czy jest możliwość albo rozbudowania komendy "przygody" o listę wszystkich zrealizowanych questów np z komentarzem "zrobione/wykonane/zaliczone" lub ewentualnie dodać nową komendę gdzie byłby spis takich wykonanych zleceń/zadań?:) Teraz radze sobie w sposób następujący: kartka i notka jaki quest obecnie mam rozpoczęty i na jakim etapie jeśli trochę już działałem ku jego końcowi. A niech mi się ta kartka zawieruszy i problem:)

Exubitor
Posty: 35
Rejestracja: czw maja 07, 2015 1:30

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Exubitor » śr maja 13, 2015 11:24

Ja sobie wszystko zapisuję w notatniku na komputerze ;)

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Weq » śr maja 13, 2015 12:23

Doldox pisze:
Czy jest możliwość albo rozbudowania komendy "przygody" o listę wszystkich zrealizowanych questów np z komentarzem "zrobione/wykonane/zaliczone"
Użyj "przygody spotkane" :P
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Doldox » śr maja 13, 2015 12:25

Weq pisze:
Doldox pisze:
Czy jest możliwość albo rozbudowania komendy "przygody" o listę wszystkich zrealizowanych questów np z komentarzem "zrobione/wykonane/zaliczone"
Użyj "przygody spotkane" :P
O patrz! Dzięki!

Ciekawe ile jest jeszcze takich "ukrytych" komend, których jeszcze nie wymyśliłem aby spróbować:)

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Doldox » pt lut 12, 2016 23:59

Lekko odkopuje, po dłuższej przerwie, sprawy prywatne, wracam do Otchłani, patrzę sobie na "przygody spotkane" i ku uciesze w wersji 1.3 v74 "Skrytobójcy kontra Caranel" zostało już pomyślnie zakończone, nie zalega w "przygodach" ale mam teraz inny problem. Misja "Porwanie Dzieci" mam i w "przygody" i w "przygody spotkane" :( Skrupulatnie dla postaci, którą obecnie gram robiłem sobie notatki nt podjętych zadań i zakończonych. Na 120% jestem przekonany, że tę misję wykonałem, otrzymałem za nią:
- 700 złotych monet
- 6050 pkt doświadczenia.
http://scr.hu/33oi/0cgg7

Za to zapomniałem zapisać datę kiedy oddałem Lotharowi składniki na miksturę pamięci:)

Pozdrawiam
Doldox

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Krewi » pn lut 22, 2016 10:24

Łączę wątki, więc poproszę o dodatkową informację :D Czy to ten quest, w którym dzieciaki były u pająków? Bo jeśli tak, a quest (nie)zakończyłeś oddając je w wiosce i zadając raport w BT, to to ma jeszcze kontynuację. O ile mnie pamięć nie myli, to po jakimś czasie masz kolejną część od szefa z BT. Kursuj tam co kilka dni, ale lepiej dla pewności codziennie ;)

Seleth
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 13, 2019 12:31

Re: Skrytobójcy kontra Caranel

Post autor: Seleth » śr cze 19, 2019 13:58

Mój problem z questem od Mistrza Skrytobójców polega na tym, że pokonałam tego skrytobójcę, wzięłam dropa, ale on zwiał - uciekł gdzieś pomiędzy budynki. Wracam do mistrza, a on mi, że mi się nie udało.

ODPOWIEDZ