Błąd ilości monet w ekwipunku

Forum o problemach związanych z gra lub uruchamianiem gry. Także o programach 'okołootchłaniowych'
rezz222
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 04, 2016 19:34

Błąd ilości monet w ekwipunku

Post autor: rezz222 » pn sty 04, 2016 19:40

Hej :)
Jestem dość nowym graczem, wbiłem 10 lvl magiem i chciałem kupic laskę bitewna w sklepie z różdżkami. ona kosztuje cos kolo 1800. W "dane" mam 3,5k złota a w ekipunku np. 75 monet. teoretycznie mam ta kase, do banku moge ja wplacic ale w ekwipunku pokazuje najwyzej kilkaset monet. (różnie z tym bywa). mam te monety, chce cos kupic droższego i nie moge bo wyskakuje ze "mam za mało monet" chociaz tak naprawde je mam.

Na początku myślałem ze to przez te listy na 1k monet. ale wymieniłem w banku na monety i tez nie działa. O co kaman? :(

Ps. jak wpisze "lista" to ta laska jest na biało, wiec teoretycznie moge ją kupic. ale wyskakuje ze nie. moze byc tak ze gra mysli ze chce kupic "metaliczna laska bitewna", a ja chce "laska bitewna", bo pokazuwało ze mam 20 monet a udało mi sie kupic pierscien za 600. a laski nie moge.

Pps. Znalazłem ten sam problem w innym wątku :)

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Błąd ilości monet w ekwipunku

Post autor: Weq » wt sty 05, 2016 1:33

Generalnie przy zakupach listy są przeliczane automatycznie - w banku wymieniać można tylko monety na listy, nie odwrotnie.

Co do kupowania - możesz numerować przedmioty które chcesz kupić:
"kup 2.lask" - kupi drugi przedmiot który pasuje do "lask". Może faktycznie gra myśli, że chcesz kupić inną laskę.
Jak znalazłeś w innym wątku - to czy było tam rozwiązanie?
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

patrykwilk
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 19, 2016 17:25

Re: Błąd ilości monet w ekwipunku

Post autor: patrykwilk » wt lip 19, 2016 17:30

Jakby ten błąd był na + to bym się cieszył :)

ODPOWIEDZ