Kiedy do pobrania?

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

DzieX
Posty: 128
Rejestracja: wt gru 23, 2008 23:51
Lokalizacja: Warszawa

Kiedy do pobrania?

Post autor: DzieX » wt gru 23, 2008 23:52

Witam,

Kiedy będzie można pobrać wersję 1.3?
[48% 100% 31% 22g 139exp G5]spo napis
"Otchłań rządzi!"

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » śr gru 24, 2008 1:59

Mam nadzieję, że za jakieś dwa tygdodnie. Testy trwają i kolejne błędy są usuwane, jednakże jest to proce żmudny i długi ;-)
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

arten
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 30, 2008 16:55

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: arten » wt gru 30, 2008 16:57

A czemu kazdy niemoze testowac? chodzi o to zeby w dziale "do pobrania" na samym dole byl link do "wersji beta". Oficjalnie wyjdzie dopiero po poprawkach jednak taki zabieg zwiekszy zdecydowanie liczbe testerow bo tak nawet niewiem jak sie ubiegac o zostanie testerem no i cala procedura zostania testerem jest niepotrzebna.

Pozdrawiam

Dreamherb
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 30, 2008 18:33

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Dreamherb » wt gru 30, 2008 18:39

Witam.
Czasy spędzone przy Demie Otchłani (z CDAction jeszcze coś koło 2000r) nie należą do straconych. Gierkę wspominam bardzo miło, wciągnięty przez kilka miesięcy siedziałem zaangażowany w zdobywanie lvlów. Wczoraj od tylu lat odkryłem ją na nowo i czekam na finalne dzieło :-)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » śr gru 31, 2008 2:24

arten pisze:A czemu kazdy niemoze testowac? chodzi o to zeby w dziale "do pobrania" na samym dole byl link do "wersji beta". Oficjalnie wyjdzie dopiero po poprawkach jednak taki zabieg zwiekszy zdecydowanie liczbe testerow bo tak nawet niewiem jak sie ubiegac o zostanie testerem no i cala procedura zostania testerem jest niepotrzebna.
Żebym kontorlował ilu jest testerów, żeby beta nie opusciła naszych skromnych progów, oraz żeby psuć zabawę betą tylko ograniczonej ilości osób :)

Weq

PS. Jakos inni testerzy bez problemu się do mnie zgłosili zeby potestować :P
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

shafran
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 16, 2009 3:08

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: shafran » pt sty 16, 2009 14:12

Witam
Ja ponownie jak Dreamherb poznałem otchłań 10 lat temu dzięki cd-action i grałem jak szalony przez długi czas :D, ostatnio sobie przypomniałem o tej gierce i czekam z niecierpliwością na nową wersję.
pozdrawiam

karczas
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 22, 2009 12:36

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: karczas » czw sty 22, 2009 12:39

Również grałem w tę gierkę jakieś 9 lat temu i przez ciekawość zajrzałem na stonkę żeby sprawdzić kiedy projekt umarł... a tu taki (miły) psikus :) Jestem (jako programista) pod wrażeniem zapału i życzę powodzenia w rozwijaniu projektu. Z pewnością zagram w wersję W32 tak więc sprężać się testerzy ;)

Pozdrawiam,
Karczas

Tag
Posty: 11
Rejestracja: śr maja 10, 2006 19:57

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Tag » śr sty 28, 2009 15:56

Ale niespodzianka :) W samo demo grałem tygodniami (jak nie miesiącami) z tego co pamiętam, kolegom mapy rysowałem w zamian za jakieś piwko 8) Niestety nie dane mi było nigdy przejść całej gry gdyż wersji 1.2k ukończyć się po prostu nie dało :( Mam nadzieję, że jakoś w lutym/marcu 1.3 wyjdzie. Akurat po sesji :mrgreen:

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » czw sty 29, 2009 10:18

Cieszę się Panowie, że macie miłe wspomnienia związane z Otchłanią i zaglądacie tu czasami :). Prace oczywiście trwają, choc musiałem je przerwać na dwa tygodnie ze względów zdrowotnych. Właśnie pracuję nad fabułą, a wersja win32 jest już gotowa :)

Pozdrawiam,
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

shafran
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 16, 2009 3:08

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: shafran » czw sty 29, 2009 19:43

Gotowa, gotowa ale do pobrania dalej niedostępna :D

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » pt sty 30, 2009 16:35

Oczywiście - wersja testowa jest gotowa :P
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

demiCanadian
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 02, 2009 1:24

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: demiCanadian » pn lut 02, 2009 1:26

Dołączam się do grona oczekujących, którzy niedawno przypomnieli sobie o demie z cda.

"hau, hau! czemu mnie zabiłeś chamie?" będzie moim motto po wsze czasy

Koper
Posty: 50
Rejestracja: pn mar 13, 2006 1:05
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Koper » wt lut 03, 2009 14:45

Rowniez czekam na nowa wersje otchlani, szkoda ze teraz mam malo czasu, moze zglosilbym sie do testow ;) W koncu nalezalem kiedys do gildii weteranow :) Mam nadzieje ze testy ida dobrze i juz wkrotce bedzie mozna pobrac gre, bo chyba warto odswiezyc znajomosc i odstawic WoWa :mrgreen:
Bądź przeklęty jeżeli tu przychodzisz i nie masz 20 poziomu... nieszczęśniku (Gregor)

Eru
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 03, 2005 17:58
Lokalizacja: MUC
Kontakt:

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Eru » pn lut 23, 2009 22:20

lud żąda krwi!

chociaż może także zaspokoić się jakąś informacją nt O ;)
Niech dźwięczy, męczy, aż do zadyszki, śmiechu mi trzeba przede wszystkim

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » śr lut 25, 2009 15:09

Naturalnie sesja stanela w poprzek i rozmaite inne uczelniane sprawy. Poza tym byl wyjazd feriowy, a na klawiaturze notebooka mi sie zle pisze :P
Ogolnie fabula jest juz prawie-prawie sfiniszowana; musze jeszcze obmyslec szczegolowo "ostatnie starcie". Ale dodalem tez pare innych rzeczy; noclegowanie w karczmach po pierwsze. A po drugie.. niespodziewanka :P
Inna sprawa ze testy tez troche stoja. Zostalo usunietych naprawde sporo bledow, ale glownie kodowych i merytorycznych. Pozostala jeszcze na przyklad trudnosc gry, a ta bez przebicia sie na wysokie poziomy 60+ nie bedzie dobrze sprawdzona. Nie otrzymalem jeszcze raportow z tak wysokich poziomow.

Pozdrawiam,
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ