Szaman w wiosce gnomów

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

PanHagrid
Posty: 46
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 22:03

Szaman w wiosce gnomów

Post autor: PanHagrid » wt kwie 28, 2015 16:02

1.
Szaman wymaga 1200 monet za przepis, bez kasy nie możesz dostać przepisu, ale gdy masz równo 1200 miły szaman udziela informacji o przepisach za darmo (nie testował dla ponad 1200).

2.
Gdy otwieram sklep i na dole jest przedmiot o innym kolorze niż biały to następny komunikat od jakiegoś moba jest w tym kolorze. Np. jeśli jestem w sklepie i na dole jest przedmiot na czerwono, to komunikat z tym co robi np. alchemik jest na czerwono, zamiast domyślnie na biało (nie wiem czy jest też tak z ekwipunkiem.

3.
Przy rozglądaniu się jesteśmy wstanie widzieć przez ścianę. Jeśli jestem sklepem to nie przy rozglądaniu się nie widzę sklepikarza, ale jak się oddalę, to już widzę go na np. wschód ode mnie (zauważyłem to tylko w północne-zachodniej części Mantaru)
mantarzaulek.png
mantarzaulek.png (23.15 KiB) Przejrzano 3145 razy

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Szaman w wiosce gnomów

Post autor: johnnyknoxville » wt kwie 28, 2015 16:46

Ad.3.
Podobną sytuację zauważyłem przy wiosce gnomów.
Idąc traktem wzdłuż wioski nikt w pobliżu nie jest widoczny po użyciu komendy rozejrzyj, ale jak się rozglądam będąc w lesie po wschodniej stronie traktu widzę nieopodal gnomy, które są w swoich chatkach.

tangarr
Posty: 60
Rejestracja: sob mar 28, 2009 10:27

Re: Szaman w wiosce gnomów

Post autor: tangarr » wt kwie 28, 2015 18:06

Do zgłaszania błędów służy mantis http://www.otchlan.pl/otchlan/mantis
Błąd numer 3 został zgłoszony już wcześniej, został potwierdzony i czeka na naprawę.

ODPOWIEDZ