Opinia

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Tiamina
Posty: 42
Rejestracja: pt maja 08, 2015 17:00

Opinia

Post autor: Tiamina » pn cze 01, 2015 15:06

Czy istnieje jakiś sposób na poprawienie swojej opinii, czy w ogóle udało się komuś zdobyć opinię lepszą niż neutralna? Jestem już na 12 poziomie, wykonuje wszystkie zadania z BT, nie śpię na ulicach, nie umieram, nie uciekam z pojedynków, nie tracę punktów doświadczenie, lecz wciąć mam poziom neutralny. Co jeszcze należy zrobić by ten poziom zmienić (na lepszy oczywiście)? Czy to w ogóle możliwe? I czy komuś się to udało(i jak?)?

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Opinia

Post autor: Slashu » pn cze 01, 2015 15:40

Reputacja podnosi się bardzo wolno, więc 12 poziom to zdecydowanie za wcześnie by zobaczyć jakieś zmiany. Jeśli robisz tak jak mówisz i będziesz wykonywać wszystkie napotkane zadania(nie mordując tych dobrych w ich trakcie), to w końcu się doczekasz. A przy okazji zadań z BT - reputację podnoszą tylko te w których jako nagroda pojawia się tekst "Twoje zasługi zostaną docenione przez mieszkańców". Jest to oczywiście losowe.

Tiamina
Posty: 42
Rejestracja: pt maja 08, 2015 17:00

Re: Opinia

Post autor: Tiamina » wt cze 02, 2015 16:09

Już zaczynałam wątpić czy kiedykolwiek to nastąpi, ale w końcu jest, mam niezłą opinię :). Trwa to faktycznie długo, ale jeszcze na 12 poziomie da się zdobyć.

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Opinia

Post autor: admate » wt cze 02, 2015 17:17

ja na 51lv mam neutralną, nie zabiam strażników i innych mobów, poza żulami w Mantarze, robię questy, ale kilka razy przez pomyłkę położyłem się spać w mieście i budził mnie strażnik (standardowo śpię w świątyni, tam mnie nigdy nikt nie budzi).

blubek
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 16, 2016 19:14

Re: Opinia

Post autor: blubek » sob lis 19, 2016 21:11

A mam jedno pytanko. Wiem, że mogę sobie zniszczyć opinię zabijając prawilnych mieszkańców ale czy spada ona też przy zabijaniu goblinów?

ODPOWIEDZ