opinia/reputacja

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

hubzi91
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 21:27

opinia/reputacja

Post autor: hubzi91 » wt maja 12, 2015 16:57

Witam, niestety dorobiłem się haniebnej opinii - "nie jesteś lubiany"
Miałem nadzieję, że robiąc zadania z BT coś się poprawi, jednakże wykonałem ich już z 30-40, a reputacja ani drgnęła...

Śpię po za miastem, strażnicy mnie nie przyłapują, nie wiem co robię nie tak.

To moje pierwsze podejście do gry i nie chciałbym zaczynać od zera.

Czy za robienia zadań z BT w ogóle zwiększa się reputacja, jak tak to mniej więcej po jakiej ilości?
Czy jest jakiś inny sposób na jej zwiększenie?

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: opinia/reputacja

Post autor: ElegantAndrogyne » wt maja 12, 2015 19:26

Może podniesienie charyzmy... Tak naprawdę za diabły nie wiem, na co i w jaki sposób ona wpływa. Pomoc też milczy na ten temat.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: opinia/reputacja

Post autor: johnnyknoxville » wt maja 12, 2015 22:18

Krążą pogłoski, że charyzma ma zniknąć z listy współczynników. Reputacja ponoć nieco się poprawia kiedy po zdaniu zadania w BT Szef mówi, że mieszkańcy na pewno docenią nasze starania. Z obserwacji wiem jednak, że poziomy reputacji podnoszą się bardzo powoli.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: opinia/reputacja

Post autor: Weq » wt maja 12, 2015 23:28

johnnyknoxville pisze:Reputacja ponoć nieco się poprawia kiedy po zdaniu zadania w BT Szef mówi, że mieszkańcy na pewno docenią nasze starania.
Potwierdzam.
Również część questów podnosi reputację, o ile się je skończyło we właściwy sposób.
Reputacja nie wraca "sama z siebie" do poziomu prawidłowego. (ale może to dodam :D )
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

hubzi91
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 21:27

Re: opinia/reputacja

Post autor: hubzi91 » śr maja 13, 2015 0:28

Weq pisze:
johnnyknoxville pisze:Reputacja ponoć nieco się poprawia kiedy po zdaniu zadania w BT Szef mówi, że mieszkańcy na pewno docenią nasze starania.
Potwierdzam.
Również część questów podnosi reputację, o ile się je skończyło we właściwy sposób.
Reputacja nie wraca "sama z siebie" do poziomu prawidłowego. (ale może to dodam :D )
Czy te stwierdzenie szefa BT jest zdarzeniem losowym, czy tez może gdzieś się sumują wykonane zadanka i po pewnej ilości wyskakuje komunikat?

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: opinia/reputacja

Post autor: johnnyknoxville » śr maja 13, 2015 20:42

Raczej jest to zdarzenie losowe, podobnie jak bonusowa sesja ćwiczeniowa / treningowa, którą można zyskać za wykonywanie zadań w BT.

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Re: opinia/reputacja

Post autor: Krewi » sob paź 10, 2015 9:52

johnnyknoxville pisze:Krążą pogłoski, że charyzma ma zniknąć z listy współczynników. Reputacja ponoć nieco się poprawia kiedy po zdaniu zadania w BT Szef mówi, że mieszkańcy na pewno docenią nasze starania. Z obserwacji wiem jednak, że poziomy reputacji podnoszą się bardzo powoli.
A jeśli ten komunikat się pojawia, ale reputacja ani drgnie?

Tiamina
Posty: 42
Rejestracja: pt maja 08, 2015 17:00

Re: opinia/reputacja

Post autor: Tiamina » pt lis 27, 2015 18:30

reputacja poprawia się dopiero po wielokrotnym wyświetleniu tego komunikatu

ODPOWIEDZ