Poszukiwany program do mapy

Rozmaite wątki i dyskusje, które nie pasują do innych działów. Powinny mieć cokolwiek wspólnego z Otchłanią... ;)

Moderators: beluosus, dEmoraliZator

Post Reply
Uraluk
Posts: 4
Joined: Fri Oct 12, 2018 12:23

Poszukiwany program do mapy

Post by Uraluk »

Witam,
Postanowiłem napisać temat, nie wiem, czy ktoś jeszcze tutaj zagląda i będzie w stanie mi odpisać.
Postanowiłem wrócić do tej pięknej gry, zawsze podczas rozgrywki towarzyszył mi prosty, schludny program do tworzenia mapki (przynajmniej ja używałem go do tego)
Po tylu latach, nie jestem w stanie sobie przypomnieć nazwy tego programu, a po 3 godzinach szukania w internecie - 0 rezultatu.
Wyglądał mniej więcej tak, jasne mogę korzystać z excela, ale bardzo zależy mi na dojściu do nazwy tego programu. Mam tylko jednego ssa z tego programu w dodatku bez paska z nazwą, a to pech!
Z góry bardzo dziękuje za pomoc!
Image
User avatar
beluosus
Posts: 451
Joined: Wed Jun 23, 2004 15:39
Location: Acheront
Contact:

Re: Poszukiwany program do mapy

Post by beluosus »

To jest Trizbort - The Interactive Fiction Mapper.
Ja oczywiście polecam swój projekt dedykowany Otchłani: http://otchlan.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=1310&p=9990 :D :twisted: :D
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż
Uraluk
Posts: 4
Joined: Fri Oct 12, 2018 12:23

Re: Poszukiwany program do mapy

Post by Uraluk »

Super, dziękuje za pomoc!
Co do Twojego projektu, bardzo chętnie go sprawdzę tylko, albo nie ma linku do pobrania w linku, który zamieściłeś, albo to dla mnie za ciężkie! haha :D
User avatar
beluosus
Posts: 451
Joined: Wed Jun 23, 2004 15:39
Location: Acheront
Contact:

Re: Poszukiwany program do mapy

Post by beluosus »

Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż
Uraluk
Posts: 4
Joined: Fri Oct 12, 2018 12:23

Re: Poszukiwany program do mapy

Post by Uraluk »

Twój program jest świetny, testowałem go na komputerze w pracy z windowsem 7, było ok.
Gorzej na moim z windowsem 10, nie odpala mi sie mapka i paski życia, po prostu odpala mi się gra po w wciśnięciu w uruchom na OtcPlus, wrzuciłem plik do maps.
User avatar
beluosus
Posts: 451
Joined: Wed Jun 23, 2004 15:39
Location: Acheront
Contact:

Re: Poszukiwany program do mapy

Post by beluosus »

Przepraszam za późną odpowiedź, szukałem komputera z win10 i... działa na nim, więc ciężko mi stwierdzić w czym problem.
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż
Post Reply