Bledy

Błędy znalezione w wersjach 1.2

Moderator: dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Kirsen
Posty: 36
Rejestracja: śr sty 05, 2005 15:42
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Kontakt:

Post autor: Kirsen » czw lut 03, 2005 20:48

282,330,12 rezydkup.are
Czy mnei sie wydaje czy ten opis jet nielogiczny.. to gdzie jest ta beczka.. na polnocy, na poludniu? Bo zglupialem :)
Pozdrawiam,
Kirsen

Awatar użytkownika
qrczak7
Posty: 124
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 0:53
Kontakt:

Post autor: qrczak7 » czw lut 03, 2005 21:58

Biblioteka w mantarze, bibliotekarz niechce odkupic od nas ksiazek.... jesli niema zadnych w ofercie to chociarz moglby odkupowac, "sklep" niedziala jednym slowem
Należy odróżnic bibliotekę od księgarni. Nie zmienia to jednak faktu, że ksiązek nie można wypożyczać :)

zdroofko

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Post autor: Weq » pt lut 04, 2005 16:02

Qspy pisze: 1.Sklepy.... kupuje sie 20 chlebow i juz sie ich wiecej niekupi.... patch niedziala w zaden sposob
Co do patcha to o ile się orientuję można to tak spróbować rozwiązać: ściągnijcie wersje 1.2i v9 (czyli aktulną) i na niej grajcie ze spatchowanymi sejwami.
Qspy pisze: 3.Czas respawnu mobow na arenie i w ogole w calej otchlani jest dziwny... juz mowie czemu... zabije sie caly respawn na arenie... daje sie spij... i
Jest to kwestia statystyki - raz się zrespawnują od razu, a czasem po jakimś czasie.
Qspy pisze: 4.Podobny problem z biurem tajemnic... gosc mowi przyjdz jutro i czasem jak sie przychodzi juteo to dziala a czesto mowi znowu ze jutro i znowu.... i dopiero po paru nocach mozna wziasc zadanie
Tu to trochę, mogłem źle w grze napisać - szefowi chodzi o to, żeby jutro srapwdzić czy coś jest, a nie, że na pewno będzie. Dostępność zadania w BT to kwestia losowa.
Qspy pisze: 5."Gangrena" w kanalach Mantaru wystepuje zdecydowanie zaczesto.... schodzi sie tam dosc wczesnie poniewaz sa tam nietoperze pijawki na
To mnie zainspirowało do:
viewtopic.php?t=154&start=0&postdays=0& ... highlight=
Qspy pisze: 6. Trudnosc w znalezieniu komendy /przyporzadkuj ktora w graniu magiem np. jest potrzebna do byle czaru a w pomocy szukac jej jak w igle
No, ale jest w niej mowa w tutorialu - magiczna profesja już musi jej użyć
Qspy pisze: 7.Faranel z bractwa justyny gdy sie pojawia przed brama moja postac odrazu po gadce zaczyna walczyc ... musialem dac ucieczke i znowu do
Qspy pisze: 8.Podroznik rzucajacy sie na bioracego zadanie w biurze tajemnic za nic.....
Znaczy atakujaće moby questow - poprawione niedawno.
Qspy pisze: A to jest akurat pomysl.... licznik w DANE wykonanych zadan w biurze tajemnic... udanych i nieudanych
No ja wiem... w sumie mogę zrobić?

Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Awatar użytkownika
vikki_87
Posty: 81
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 22:12
Lokalizacja: Nie Twój zasmarkany interes
Kontakt:

Post autor: vikki_87 » pt lut 04, 2005 17:56

btw, Weq, wspomniales cos o drugiej czesci tutoriala.... ktos wie jak do niej dojsc? i co to w ogóle jest? bo jak przeszedlem sobie samouczka zeby miec questa z naganiaczem (inaczej go nie ma, co uważam za błąd), to o niczym w tym stylu nie wyczytalem....
Pora na nowy podpis... tylko jaki?

Awatar użytkownika
dEmoraliZator
Posty: 200
Rejestracja: pt mar 26, 2004 10:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: dEmoraliZator » pt lut 04, 2005 19:07

vikki_87 pisze:ktos wie jak do niej dojsc?
Damn, idż do Lothara, w czas kiedy przesiaduje w barze (informuje Cię o tym na zakończenie pierwszej części tutoriala). Na miejscu zagadaj do niego i spytaj, czy jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć? - tylko wcześniej uzbieraj 400 monet, bo inaczej Lothar nie zgodzi się na przeprowadzenie dodatkowych lekcji.

Sorry za OT. :-) Przydało by się kiedyś posprzątać na tym forum. ;-)
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown.

H.P. Lovecraft
"Supernatural Horror in Literature"

Awatar użytkownika
M3n747
Posty: 296
Rejestracja: śr sty 05, 2005 19:42
Lokalizacja: Gdańsk-3

Post autor: M3n747 » pt lut 04, 2005 20:37

Nie wiem czy to błąc, czy też efekt zamierzony, ale tak czy siak rzecz jest denerwująca - w aktualnie dostępnej wersji 1.2i v9 po podaniu imienia postaci nie znika napis W razie wątpliwości wpisz 'Pomoc'. Moim zdaniem to tylko przeszkadza. [poprawione - Weq (6.II.2005) ]
Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)

Awatar użytkownika
Kirsen
Posty: 36
Rejestracja: śr sty 05, 2005 15:42
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Kontakt:

Post autor: Kirsen » pt lut 04, 2005 20:45

1.Handlarka kolo bagien, a wlascieiw lokacja ne e od jej namiotu. Na tabliczce jest napsiane ze namiot znajduje sie na wschod... a znajduje sie na zachod. [poprawione - Weq (5.II.2005)]
2. Druga wizyta u msciwego staruszka - w jego tekscie jest jakis blad "ot" zamiast "to" czy jakos tak... [poprawione - Weq (5.II.2005)]
3. Ide odzyskac 3 corke krola.. druga idzie ze mna.. i co dalej? natykamy sie na tego zlego... co ja batem... i co? zly ma napisane na sobie "(TOWARZYSZ)" i jesli mu uciekne.. to wraz z obiema coreczkami karnie za mna podaza... Co wiecej Edmunt ma w glebokm powazaniu ze mu przyprowadzilem obie corki (z winowajca zreszta, zeby mu mogl osobiscie nawymyslac) i dalej obgryza paznokcie z niepokoju.. choc obie panny stoja kolo niego.[ poprawione - Weq (6.II.2005) ]
(Oczywiscie jak zabije tego od bata.. to i tak krol nie reaguje.) [ poprawione - Weq (6.II.2005) ]
4.Brak w helpie czegos takiego jak poziomy... skad ja mam wiedziec czy nie lubiany jest lepsze czy gorsze od zlej opinii ?:) [poprawione - Weq (5.II.2005)]
Pozdrawiam,
Kirsen

Awatar użytkownika
vikki_87
Posty: 81
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 22:12
Lokalizacja: Nie Twój zasmarkany interes
Kontakt:

Post autor: vikki_87 » sob lut 05, 2005 13:02

maly, ale denerwujący błąd w quescie z porwanymi dziećmi... kiedy trzeba zdobyc wątrobę sępa... było to tak: poszedłem na arenę, akułem sępa i nic.... odespałem, poszedłem zabic drugiego sępa i też nic - tym razem wziąłem jego flaki. Dopiero tuż przed BT wyświetlił się tekst o tym wyrywaniu wątroby itd..... wydaje mi się, że powinno to mieć miejsce zaraz po zabiciu, skoro wyrywam ją jeszcze ciepłą itd... [poprawione - Weq (5.II.2005)]
Pora na nowy podpis... tylko jaki?

Radagajs
Posty: 4
Rejestracja: sob lut 05, 2005 14:23

Post autor: Radagajs » sob lut 05, 2005 14:28

Qspy pisze:5."Gangrena" w kanalach Mantaru wystepuje zdecydowanie zaczesto.... schodzi sie tam dosc wczesnie poniewaz sa tam nietoperze pijawki na ktorych mozna fajnie expic a tu za kazdym prawie mobem dostaje sie gangreny.... i co tu zrobic? kupic antidotum za 150 zlota? 1 mob i z nowu gangrena i znowu 150 zlota? dodam ze na poczatku ma sie naprawde malo grosza,
Taki urok kanałów , w autentycznych też byś tak miał. Spróbuj.

Dziwne jest za to wyważenie sił niektórych mobów. Bosman na molu silniejszy od minotaura w lochach Gregora?

Awatar użytkownika
Qspy
Posty: 91
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 10:59

Post autor: Qspy » sob lut 05, 2005 14:55

bosman to taki sklepikarz ... element miasta ktory mozesz zniszczyc naprawde dobra postacia dopiero...

a z ta gangrena to chodzilo mi o to, ze nie sie ja dostaje, ale dostaje sie ja non stop po kazdym ataku stwora. jedyna mozliwosc oczyszczenia tego to odtrutka w plecaku i z malejacym hp przez gangrene bicie wszystkiego.... dopiero po oczyszczeniu zazywac odtrutke co fakt faktem wylacza ta "kraine" z elementu expowania. Jedynie do zwiedzania bardziej zaawansowanymi postaciami dla zabawy. O to mi tylko chodzilo [;

Awatar użytkownika
vikki_87
Posty: 81
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 22:12
Lokalizacja: Nie Twój zasmarkany interes
Kontakt:

Post autor: vikki_87 » sob lut 05, 2005 15:05

nie zapominaj o quescie, ktory po czesci rozgrywa sie w kanalach, no i o profesji Nekromanty.... Buahahahahahahahaaaaaaa <obłąkańczy śmiech opętanego nekromanty> :P
Pora na nowy podpis... tylko jaki?

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Post autor: Weq » sob lut 05, 2005 20:37

Poprawiłem to i owo - stempel (2.II.2005)
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Awatar użytkownika
M3n747
Posty: 296
Rejestracja: śr sty 05, 2005 19:42
Lokalizacja: Gdańsk-3

Post autor: M3n747 » ndz lut 06, 2005 15:12

Podczas walki z Feranderem z Bractwa Justyny imię oponenta jest z małej litery.[Było - Weq]
Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Post autor: Weq » ndz lut 06, 2005 16:48

M3n747 pisze:Nie wiem czy to błąc, czy też efekt zamierzony, ale tak czy siak rzecz jest denerwująca - w aktualnie dostępnej wersji 1.2i v9 po podaniu imienia postaci nie znika napis W razie wątpliwości wpisz 'Pomoc'. Moim zdaniem to tylko przeszkadza.
Właściwie nie zamierzony - ale tak sobie myślę, że można by to zostawic przez poziom-dwa. Póki co usuwam - czyli [poprawione]

Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Awatar użytkownika
vikki_87
Posty: 81
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 22:12
Lokalizacja: Nie Twój zasmarkany interes
Kontakt:

Post autor: vikki_87 » ndz lut 06, 2005 17:08

Another robal..... kiedy mam na sobie 3 pierscionki i zakladam czwarty to czasem zdejmuje to ze mnie wszystkie pozostałe, to samo dotyczy naszyjników ( w innej liczbie ofkoz) i ogólnie stuffu co to go da sie nosic wiecej niz jeden[ poprawione - Weq (6.II.2005) ]
Pora na nowy podpis... tylko jaki?

ODPOWIEDZ