Wiecznie młody w wersji 1.2k :)

Błędy znalezione w wersjach 1.2

Moderator: dEmoraliZator

Koper
Posty: 50
Rejestracja: pn mar 13, 2006 1:05
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Wiecznie młody w wersji 1.2k :)

Post autor: Koper » pn mar 27, 2006 9:47

Ktoś tu miał analogiczny problem, z tą różnicą że narzekał na szybkie starzenie :) Ja mam odwrotny problem. Mój bohater chyba w ogóle się nie starzeje. Zaczynałem gre mając 23 lata, minęło już ponad 400 dni rozgrywki, a ja nadal mam 23 lata :D (chodzi mi oczywiście o moją postać ;)) Gram wojownikiem, człowiek, mężczyzna. Podobno rok Otchłani to 300 dni (tak wywnioskowałem ze zmiany daty).

Pozdrawiam
Bądź przeklęty jeżeli tu przychodzisz i nie masz 20 poziomu... nieszczęśniku (Gregor)

Awatar użytkownika
Grotmaszt
Posty: 145
Rejestracja: sob lip 23, 2005 20:04
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Grotmaszt » pn mar 27, 2006 15:25

mam to samo, ale tak chyba lepiej, no nie? w koncu starosc nie radosc, a tu masz mlodosc - wiecznosc ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
beluosus
Posty: 451
Rejestracja: śr cze 23, 2004 15:39
Lokalizacja: Acheront
Kontakt:

Post autor: beluosus » pn mar 27, 2006 16:02

A może tak ma być? Wkońcu to nie da się nas zabić na amen, ponieważ jesteśmy wyjątkowi to i starość może nam naskoczyć :P.
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż

Awatar użytkownika
nach3coo
Posty: 125
Rejestracja: pn lis 22, 2004 18:31
Lokalizacja: Dobra! Dobra! Dobra!
Kontakt:

Post autor: nach3coo » wt mar 28, 2006 20:46

Lepiej tak, bo jakby wyglądała walka 83-letniego wojnika (człowieka) z Ramorem ??
Teraz, jak sie nie starzejemy to możemy powoli i bez pośpiechu zwiedzać świat, a takto musielibyśmy ganiać po świecie, bo zaraz sie zestarzejemy!
Faq = Tutorial w Otchłani !

Awatar użytkownika
Grotmaszt
Posty: 145
Rejestracja: sob lip 23, 2005 20:04
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Grotmaszt » wt mar 28, 2006 21:24

Otchlan to gra raczej fantastyczna, ale nawet tu potrzebna jest odrobina realizmu...jednak po tych kilku(nastu) latach powinnismy byc troche starsi. Estetycznie to troche nie bardzo wyglada...
Obrazek

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Wiecznie młody w wersji 1.2k :)

Post autor: Weq » pt cze 02, 2006 2:49

Koper pisze:Ktoś tu miał analogiczny problem, z tą różnicą że narzekał na szybkie starzenie :) Ja mam odwrotny problem. Mój bohater chyba w ogóle się nie starzeje. Zaczynałem gre mając 23 lata, minęło już ponad 400 dni rozgrywki, a ja nadal mam 23 lata :D (chodzi mi oczywiście o moją postać ;)) Gram wojownikiem, człowiek, mężczyzna. Podobno rok Otchłani to 300 dni (tak wywnioskowałem ze zmiany daty).

Pozdrawiam
Masz może jeszcze sejwa z postacią, gidze wiek "stoi" ? Bo u mnie to działa :P

Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ