Wiecznie młody w wersji 1.2k :)

Błędy znalezione w wersjach 1.2

Moderator: dEmoraliZator

Koper
Kontakt:

Wiecznie młody w wersji 1.2k :)

Post autor: Koper » pn mar 27, 2006 9:47

Ktoś tu miał analogiczny problem, z tą różnicą że narzekał na szybkie starzenie :) Ja mam odwrotny problem. Mój bohater chyba w ogóle się nie starzeje. Zaczynałem gre mając 23 lata, minęło już ponad 400 dni rozgrywki, a ja nadal mam 23 lata :D (chodzi mi oczywiście o moją postać ;)) Gram wojownikiem, człowiek, mężczyzna. Podobno rok Otchłani to 300 dni (tak wywnioskowałem ze zmiany daty).

Pozdrawiam
Bądź przeklęty jeżeli tu przychodzisz i nie masz 20 poziomu... nieszczęśniku (Gregor)

Awatar użytkownika
Grotmaszt
Kontakt:

Post autor: Grotmaszt » pn mar 27, 2006 15:25

mam to samo, ale tak chyba lepiej, no nie? w koncu starosc nie radosc, a tu masz mlodosc - wiecznosc ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
beluosus
Kontakt:

Post autor: beluosus » pn mar 27, 2006 16:02

A może tak ma być? Wkońcu to nie da się nas zabić na amen, ponieważ jesteśmy wyjątkowi to i starość może nam naskoczyć :P.
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż

Awatar użytkownika
nach3coo
Kontakt:

Post autor: nach3coo » wt mar 28, 2006 20:46

Lepiej tak, bo jakby wyglądała walka 83-letniego wojnika (człowieka) z Ramorem ??
Teraz, jak sie nie starzejemy to możemy powoli i bez pośpiechu zwiedzać świat, a takto musielibyśmy ganiać po świecie, bo zaraz sie zestarzejemy!
Faq = Tutorial w Otchłani !

Awatar użytkownika
Grotmaszt
Kontakt:

Post autor: Grotmaszt » wt mar 28, 2006 21:24

Otchlan to gra raczej fantastyczna, ale nawet tu potrzebna jest odrobina realizmu...jednak po tych kilku(nastu) latach powinnismy byc troche starsi. Estetycznie to troche nie bardzo wyglada...
Obrazek

Weq

Re: Wiecznie młody w wersji 1.2k :)

Post autor: Weq » pt cze 02, 2006 2:49

Koper pisze:Ktoś tu miał analogiczny problem, z tą różnicą że narzekał na szybkie starzenie :) Ja mam odwrotny problem. Mój bohater chyba w ogóle się nie starzeje. Zaczynałem gre mając 23 lata, minęło już ponad 400 dni rozgrywki, a ja nadal mam 23 lata :D (chodzi mi oczywiście o moją postać ;)) Gram wojownikiem, człowiek, mężczyzna. Podobno rok Otchłani to 300 dni (tak wywnioskowałem ze zmiany daty).

Pozdrawiam
Masz może jeszcze sejwa z postacią, gidze wiek "stoi" ? Bo u mnie to działa :P

Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ