wkurzająca otchlan

Błędy znalezione w wersjach 1.2

Moderator: dEmoraliZator

jakozo
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 15, 2005 17:47
Kontakt:

wkurzająca otchlan

Post autor: jakozo » pn mar 21, 2005 14:12

juzdrgi raz otchlan mi sie pieprzy gralem sktytobujcą do 40 poziomu i mi sie zrobiło ze wszyscy sa niesmiertelni i teraz zlodziejem.wszyatkie profesje maaja tak ze pos 40 lewlu sie pieprzy.
IT IS A GOOD DAY TO DIE

Yrek
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 13:07
Kontakt:

Re: up

Post autor: Yrek » pn mar 21, 2005 17:45

A czy ty przypadkiem nie mówisz o moim skrytobójcy, cwaniaku? I jak się domyślam też próbowałeś dokończyć questa z Bractwem Justyny :).

PS: Naucz się wreszcie poprawnie pisać, może by tak zacząć od kupna słownika......
OTCHŁAŃ RZĄDZI!!!

Awatar użytkownika
M3n747
Posty: 296
Rejestracja: śr sty 05, 2005 19:42
Lokalizacja: Gdańsk-3

Post autor: M3n747 » pn mar 21, 2005 18:51

Albo chociaż odpalenia Worda. Mój zmysł pedagogiczny szaleje, gdy widzę takie posty. :)
Wyszło to trochę inaczej, niż myślałem, ale zawsze wyszło.
(Kubuś Puchatek)

hapki
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 27, 2004 23:38
Lokalizacja: gorzow wlkp obecnie bialystok

RIPOSTA

Post autor: hapki » pt maja 27, 2005 22:00

Jesli bledy was za bardzo denerwoja to zacznijcie grac w bierki albo smerfy
gra jest ciagle poprawiana udoskonalana i jesli ktos ma klopoty z zauwazeniem tego to niech sobie da spokoj



:lol: :twisted: :lol: :shock: :D

pozdrawiam Hapki

Ps. napiszcie sami cos i pokazcie wtedy sie porowna i zobaczy czepiac sie jest latwo pa.
wlaz kotek na plotek ...iiiii :)

Awatar użytkownika
vikki_87
Posty: 81
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 22:12
Lokalizacja: Nie Twój zasmarkany interes
Kontakt:

Post autor: vikki_87 » sob cze 03, 2006 12:14

e, mnie ostatnio też zaczęła otchłań wkurzać... mianowicie zdarza się, że przy odpalaniu albo maksymalizowaniu okna otchłani komp mi się wiesza... jak się domyślacie, bywa to dość nieprzyjemne. w dodatku robi mi coś dziwnego z monitorem, na obszarze 10 pikseli od górnej krawędzi wyświetlania co drugi piskel robi się zajobiście zielony... takie prążki w popprzek ekranu mam... domyślam się, że problem tkwi w konflikcie czegoś z kartą graficzną, dorzucę że mam GeForce'a 2 mx 440. i najnowsze drivery, z tego co wiem.
Pora na nowy podpis... tylko jaki?

Awatar użytkownika
beluosus
Posty: 451
Rejestracja: śr cze 23, 2004 15:39
Lokalizacja: Acheront
Kontakt:

Post autor: beluosus » sob cze 03, 2006 16:07

Ja tak mam jak napiszę program pod dosa który przechodzi w tryb graficzny, a po zakończeniu nie wraca do trybu tekstowego. Wtedy z lini poleceń robi się kaszana ale nic się nie zawiesza.
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż

ODPOWIEDZ