Rzut sztyletem- skrytobójca

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Antykwariat
Posty: 25
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 2:51

Rzut sztyletem- skrytobójca

Post autor: Antykwariat » pt kwie 17, 2015 23:24

Generalnie jak tego mam używać ?
Przyporządkowałem klawisz pod r i nie mogę używać pod czas walki bo wyświetla mi komunikat " Już walczysz "
I dodatkowe pytanie, mogę zobaczyć po raz kolejny opis danego zadania którego się podjąłem ?

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Rzut sztyletem- skrytobójca

Post autor: Silvia Inverse » sob kwie 18, 2015 15:32

Też jestem skrytobójcą i jak podporządkowałam sobie pod r rzut sztyletem to raz rzuciłam, potem już nie miałam czym :D i wyskoczyło mi raz "już walczysz". Ale póki miałam sztylet udało mi się nim rzucić :) Do tej umiejętności (żeby była użyteczna) trzeba mieć chyba z 10 sztyletów przy sobie, dlatego jej nie trenowałam póki co :P :D

Z tego co wiem, nie można zobaczyć drugi raz opisu zadania którego się podjęliśmy ;)

PS. Taka mała uwaga. Jak wpisuje z przyzwyczajenia zaloz sztylet zamiast dobadz, to zdejmuje aktualną broń nie zakładając nowej ;)

Antykwariat
Posty: 25
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 2:51

Re: Rzut sztyletem- skrytobójca

Post autor: Antykwariat » sob kwie 18, 2015 16:03

Nie no ja mam dwa sztylety i jeden w łapie. Więc chciałem chociaż wypróbować rzucanie ale nic z tego :<
Kiedy rzuciłaś ? W czasie walki ?Opisz dokładniej, może też mi się uda. I tak poza tym z ciekawości, ćwiczysz umiejętność walki jakąś inną bronią prócz sztyletu ?

Spoko w sumie teraz robie screeny więc nic mi już nie umyka ;P

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Rzut sztyletem- skrytobójca

Post autor: Silvia Inverse » sob kwie 18, 2015 16:13

Wcisnęłam r podczas walki i za pierwszym razem rzuciłam :)

Rzezimieszek ma sztylet, a strażnik często pomaga w walce z nim, więc to dość łatwy sposób na zdobycie wielu sztyletów, tylko, że z drugiej strony są trochę ciężkie i nie można ich mieć zbyt wiele. Ale na bossa pewnie jak znalazł :D

Ćwiczyłam miecze, bo miecz ma +3 obr, a sztylet tylko +2. Ale potem można kupić u kowala (10 poziom) srebrny sztylet i ten ma bodajże aż +6. Tylko że później będą do zdobycia ciekawe miecze, więc warto mieć wyćwiczoną umiejętność miecze :)

Do tego 10 poziomu jest trochę ciężko, ale jak zdobędziesz już ten srebrny sztylet to jakoś idzie :)

Antykwariat
Posty: 25
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 2:51

Re: Rzut sztyletem- skrytobójca

Post autor: Antykwariat » sob kwie 18, 2015 16:23

Tak swego zabijać? No cóż :D

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Rzut sztyletem- skrytobójca

Post autor: Silvia Inverse » sob kwie 18, 2015 16:42

Hahaha :D W tej profesji nie ma zmiłuj :D Nawet nasz szef w gildii chce nas zajść od tyłu i poderżnąć gardło xD Ale jakoś spać się tam da, więc chyba też mu szkoda "swojego" :D

ODPOWIEDZ