Punkty mv

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Punkty mv

Post autor: Silvia Inverse » śr kwie 15, 2015 21:21

Uzbroiłam się dość porządnie na trudnego przeciwnika ale tracę około 30 mv podczas poruszania się :)
Jak dobrze pamiętam, przy 16 kondycji mniej się traciło mv na chodzenie, a następnie chyba przy 21, ale jak przekroczyłam 16 kondycji to dużo mi to nie dało, nie poczułam różnicy.

Niestety co ruch muszę odpoczywać i to dość długo i to bardzo utrudnia granie :) Jeszcze jakbym zwłoki nosiła ze sobą to rozumiem :D, ale jeśli chcę walczyć z "bossami" to muszę mieć uzbrojenie, szczególnie że przeciwnicy czyhają wszędzie :)

Czy tak miało być? :) bo się zastanawiam czy to błąd czy specjalne utrudnienie, bo jeśli tak, to trochę hardcorowe :P

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Punkty mv

Post autor: Weq » śr kwie 15, 2015 23:14

Poziom? Punkty pancerza? Profesja? Zużycie mv jest liniowe teraz :)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Punkty mv

Post autor: Silvia Inverse » śr kwie 15, 2015 23:32

Już ci mówię :D

skrytobójca, poziom 6, punkty pancerza 17 (kupiłam aktualne uzbrojenie u zbrojmistrza)

Kondycji mam 17, max 142 mv, ruch zabiera mi 28 mv -> 5 kroków i leżę :D teraz mam questa z Syfianem i z córką Caranela i muszę się trochę nachodzić :D

Byłam w karczmie pod Klonem w południe i przez odpoczywanie nie zdążyłam stamtąd do alchemika przed zamknięciem xD

EDIT:
Pozbyłam się najcięższych zakupionych rzeczy i teraz mam 7 obrony (i chodzę po 3mv) albo 10 (i chodzę po 6 mv). Jeżeli mv zależy od poziomu, to może po prostu za wcześnie się tak dobrze uzbroiłam ;) Do Syfiana czy rzezimieszków póki co nie mogę nawet podskoczyć, więc może mam za mały level :D

swiniak
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 17:05

Re: Punkty mv

Post autor: swiniak » ndz kwie 19, 2015 23:44

Miałem bardzo podobnie, poziom siódmy, wojownik. Na początku ładowałem w zręczność, później tylko w kondycję, bo ledwo chodziłem. Kiedy przejście z areny do banku w Hexenlore zżerało mi całe mv, uznałem, że chyba źle rozwinąłem postać i skasowałem :cry: Żeby nie umrzeć z głodu podczas zejścia do kanałów dodatkowo się obciążyłem chlebem i wodą, bo wiedziałem, że nie dam rady szybko wyjść, kupić i wrócić w ostatnie miejsce. Spędziłem minimum 7 dni w kanałach...
Pozdrawiam,
świniak

Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Punkty mv

Post autor: Diabl0 » pn kwie 20, 2015 2:03

Czy siła wpływa na ilość zużywanych MV? Chciałbym mieć trochę silniejszego łowcę i go opancerzyć, bez konieczności odpoczywania co 5 kroków. ;) Jak właduje wszystko w kondycję, to nie będę zadawał obrażeń. :|

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Punkty mv

Post autor: Weq » pn kwie 20, 2015 2:27

Tak, ale w mniejszym stopniu niż kondycja. Popatrzę co z tym mvłem...
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ