Zombie zbyt dużym wyzwaniem

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Faciliersy
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 22, 2020 10:46

Zombie zbyt dużym wyzwaniem

Post autor: Faciliersy » śr lip 22, 2020 10:59

Heloł, kochani!

Jestem na lvl 10 i gram magiem. Staram się zrobić od chyba 7 poziomu zadanie z kamiennym sercem, jednakże za każdym razem jak wchodzę na teren cmentarza atakuje mnie taka liczba zombie, że wręcz nie jestem w stanie sobie poradzić - raz udało mi się zabić aż dwa z pięciu, zanim umarłam.
Czytałam gdzieś tu, że na cmentarz można się wybrać już od 6-8 poziomu w zależności od profesji (czy jakoś tak). Czy to ja coś źle robię, czy muszę nadal czekać parę poziomów? :?: :(

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Zombie zbyt dużym wyzwaniem

Post autor: Ivar Łucznik » śr lip 22, 2020 12:47

Też grałem magiem i też trochę zlekceważyłem cmentarz.
Jak trochę pograsz to w przypadkach, kiedy nie będzie Ci dane przetoczyć się przez przeciwników jak walec to nabierzesz wprawy w ocenie sytuacji na zasadzie - "nie ma co myśleć o zawojowaniu danej lokacji" albo "pomęczę się i dam radę"...
Myślę, że na lvl 10 cmentarz jest do posprzątania, tylko:
- Upewnij się, że masz aktywną całą dostępną magię ofensywno/defensywną
- Nie wjeżdżaj tam "na berserkera". Jak Cię oblepi 5-ciu zombie to nie ma czego zbierać. Na cmentarz można wejść od różnych stron i jak się dobrze porozglądać to da się unikać tłumów wrogów.
- Spanie i odpoczywanie na cmentarzu też niesie ze sobą duże ryzyko ataku.
Jeśli to dalej jest nie do przeskoczenia to trenuj na słabszych a chyba na lvl13 mag może korzystać z kamiennej skóry co może pomóc.
Powodzenia :)
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

ODPOWIEDZ