Jak grać łowcą?

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

OLazuryt
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 13:41

Jak grać łowcą?

Post autor: OLazuryt » ndz kwie 30, 2017 20:29

Nie dawno zacząłem grać w Otchłań i nie do końca się orientuje się w grze.
Mam klasę łowcy na 1 poziomie, staty Siła: 20 Zręczność: 16 Mądrość: 16 Inteligencja: 15 Kondycja: 17, a umiejętności łuki-51% sokoli wzrok-18% sztylety-60% opatrywanie ran-10% miecze-1% skradanie-1% i mam parę pytań:
Jak według was najlepiej rozdawać treningi pod łowce?
Używać łuku czy sztyletu?
Gdzie mogę znaleźć ciekawe zadania oprócz biura tajemnic? (konkretne lokacje)
Co mam zrobić, żeby Lothar się do mnie zgłosił? bo gdy zagaduje go w karczmie to mówi, że nie ma czasu
Jak naliczane są zabicia bestii na arenie, bo gdy odpocznę to zabicia się resetują i naganiacz mówi, że arena jest pełna?
Miło by mi było, gdybyście też podpowiedzieli mi gdzie mam szukać przedmiotów do zadań Spadek i Drobna przysługa.
Z góry dzięki

PanHagrid
Posty: 46
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 22:03

Re: Jak grać łowcą?

Post autor: PanHagrid » ndz kwie 30, 2017 22:08

Łowcą nigdy nie grałem, ale rozwiń sobie opatrywanie ran teraz. Z treningów dałbym na początek trochę w kondycję i potem skupił się na zręczności.
Lepiej łuk, nie kojarzę teraz żadnego sztyletu na więcej niż 13 lvl.
Zadania znajdziesz wszędzie :D większość odblokowuje się wraz z nowym poziomem i same do Ciebie przyjdą.
Od 15 poziomu Lothar zleca długą serię zadań, nie pamiętam czy przypadkiem nie zleca czegoś jeszcze na 5 lvl.
Chodzi o wyczyszczenie areny do północy? Musisz wyczyścić arenę do północy, może jakiegoś zwierza omijasz.
Spadek i drobna przysługa zostały dokładnie opisane na forum :P

OLazuryt
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 13:41

Re: Jak grać łowcą?

Post autor: OLazuryt » pn maja 01, 2017 9:12

Dzięki wielkie, bardzo mi pomogłeś. Od wczoraj awansowałem na 2 poziom i załapałem mechanikę areny. Zadania znajdę na forum, jeszcze raz dzięki :D!

OLazuryt
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 13:41

Re: Jak grać łowcą?

Post autor: OLazuryt » pn maja 01, 2017 9:40

Jeszcze mam pytanie jak używać umiejętności opatrywane ran i czy jest jakiś sposób na odzyskiwane wystrzelonych strzał?

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Jak grać łowcą?

Post autor: Jakop » pn maja 01, 2017 18:50

Witaj :)
Strzał na pewno nie da się odzyskać
Jeśli coś chciałbyś wiedzieć najlepiej wpisać w grze "pomoc" i to co chcesz wiedzieć ;) (Jest nawet pomoc Weq i pomoc pomoc :P) Spróbuj "opatrz"

ODPOWIEDZ