Córka Dwellera

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

michalino
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 08, 2015 14:39

Córka Dwellera

Post autor: michalino » czw gru 01, 2016 17:16

Byłem już w gnomiej wiosce i w lodowym ogrodzie Justyny i ich nie znalazłem wie ktoś gdzie są? :( Jak patrzyłem na pozostałe wątki to też takiej informacji nie znalazłem. Jak jestem ślepy bądź niepełnosprytny to proszę mi podesłać linka :)

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Córka Dwellera

Post autor: Jakop » czw gru 01, 2016 20:50

? :|
Przeglądaj dokładniej;)
Ona jest w wiosce 30 na polnoc od polnocnej bramy Mantaru

michalino
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 08, 2015 14:39

Re: Córka Dwellera

Post autor: michalino » pt gru 02, 2016 15:13

Co znaczy "w wiosce 30"? A na północ od północnej bramy mantaru jest kolejne miasto poprzedzone jakimiś kolesiami co wiem z wcześniejszych przygód. Czyli że uważasz że oni są w gnomiej wiosce bądź ogrodzie Justyny tak?

blubek
Posty: 5
Rejestracja: śr lis 16, 2016 19:14

Re: Córka Dwellera

Post autor: blubek » pt gru 02, 2016 16:30

W wiosce KTÓRA JEST 30 KROKÓW NA PÓŁNOC od Mantaru. Potem skręcasz na wschód i już jesteś.Jeśli mimo to będziesz mieć wątpliwości która to droga to przypominam - wieś nazywa się Torfówka. Jak sobaczysz drogowskaz z tą nazwą to wtedy odbijaj. Potem przeszukaj wieś.Przypominam, że jest w stodole.
I wbrew pozorom wątków na ten temat jest mnóstwo,wystarczyło wyszukać słowo "wioska"... :?

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Córka Dwellera

Post autor: Jakop » pt gru 02, 2016 17:34

Gnomia wioska jest przeciez na wschodzie :/ przynajmniej ja ide tam przez wschodnia brame
Dzieki blubek za wyjasnienie ;)
Miasto na polnocy to Skulldust i jest o wiele dalej niz 30 krokow na polnoc :P (linia prosta)
Chodzilo mi o to zebys dokladniej forum przegladal bo tak jak napisal moj przedmowca watkow o tym jest sporo ;) Powodzenia :)

ODPOWIEDZ