Mag z mieczem

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Mag z mieczem

Post autor: Jakop » pn lis 28, 2016 21:19

Siemka :) Jest możliwość abym nauczył sie wladac mieczem jako mag? :D kostur ktory aktualnie mam trochę mi nie wystarcza a sztylet dobry aby dobyc to jeszcze z 15 leveli do wbicia :/ no i moglbym miec fajne artefakty w drugiej rece :D Chodzi mi czy jest jakas ksiega czy dokument ktory tego uczy

michalino
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 08, 2015 14:39

Re: Mag z mieczem

Post autor: michalino » wt lis 29, 2016 1:01

Opierając sie na swojej wiedzy to nie ma takiej możliwości jednak masz opcje walki laską którą zdobywasz w zadaniu u wielkiego maga na chyba 5tym lvlu. Razem z tą laską zdobywasz umiejętność... coś w stylu lasja błyskawic i ona wtedy wzmacnia Twój dmg podczas walki laską. Tylko należy pamiętać żeby włączyć te zaklęcie przed walką. Ja swoje sesje ćwiczeniowe zostawiłem i od razu wyskillowałem sobie laski i laske błyskawic na 60%. Jak Ty nie masz już serii to musisz czekać na więcej albo walczyć sztyletem. Jeszcze mam tylko pytanie czy laski to najpotężniejsza broń fizyczna maga czy można zamiadt na laske błyskawic wytać serie ćwiczeniowe na coś bardziej pożytecznego (zacząłem z powrotem grać wczoraj i troche już sie pozapominało)

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Mag z mieczem

Post autor: Jakop » wt lis 29, 2016 22:27

Mam juz ponad 40 lvl xD (w sumie dopiero ale gram malo... Za malo :P) Coz wydaje mi sie ze laski sa najmocniejsze, w kazdym razie warto w nie pojsc tak samo jak w sztylety
Laska blyskawic nie jest zla ale lepsze sa mgliste peta których mozna sie nauczyć na bagnach w wiosce trzesiakow (lub cos podobnego)

ODPOWIEDZ