Skuteczność czarów a współczynniki postaci

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

mati3200
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 22, 2015 11:07

Skuteczność czarów a współczynniki postaci

Post autor: mati3200 » pn mar 14, 2016 1:52

Cześć ;)
Kieruję pytanie do bardziej doświadczonych magów :D
Czy zręczność wpływa na efektywność rzucania czarów ofensywnych ( tych przypisanych do klawisza podczas walki) ?
Są jeszcze jakieś współczynniki (poza poziomem opanowania zaklęcia), które wpływają jakoś na skuteczność czarów ofensywnych ?

Oliwier
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 1:33

Re: Skuteczność czarów a współczynniki postaci

Post autor: Oliwier » pt wrz 25, 2020 1:39

Podbijam pytanie (bo widzę że ponad 4 lata mięły) i nikt nie odpowiada na dość fundamentalną część gry. Mądrość, inteligencja? Raczej obstawiałbym mądrość idąc tropem logiki, bo jednak inteligencja ingeruje w to jak sprawnie działa komenda "ćwicz". Czyli inteligencja wypadałaby w tym przypadku do dupy. Ale to tylko moje założenia. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Aurea
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 31, 2020 1:31

Re: Skuteczność czarów a współczynniki postaci

Post autor: Aurea » pt wrz 25, 2020 2:40

Według mnie nie, ale nie jestem jeszcze na tyle doświadczony, żeby brać moją odpowiedź za pewnik. W każdym razie nie wydaje mi się.
WSZYSTKO tworzy w swoim nieskończonym umyśle niezliczone Wszechświaty, które istnieją przez eony
czasu – a jednak dla WSZYSTKIEGO tworzenie, rozwój, upadek i śmierć miliona Wszechświatów dzieje się w
mgnieniu oka”
Kybalion.

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Skuteczność czarów a współczynniki postaci

Post autor: Ivar Łucznik » pt wrz 25, 2020 9:33

Na samą efektywność rzucania wpływ ma raczej tylko procent wytrenowania danego czaru. Mądrość wpływa na ilość sesji ćwiczeniowych po awansie na kolejny poziom a inteligencja wiąże się z ilością punktów many, które dostajemy co poziom. Te informacje są chyba dostępne w "pomocy".
Oczywiście, dopóki Weq nie rozwieje wątpliwości to możemy sobie gdybać ;)
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Skuteczność czarów a współczynniki postaci

Post autor: Weq » pt wrz 25, 2020 23:23

Na sam fakt czy się udało czar rzucić mają wpływ tylko procenty. Na to "jak skuteczny jest" nic nie ma wpływu.
Inteligencja ma wpływ na to ile % podkoczy umi podczas ćwiczenia oraz ile many się dostanie przy nowym poziomie.
Mądrość wpływa na to ile sesji ćwiczeń się dostanie.
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ