Skrytobójca - dylemat z pierścieniami

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Skrytobójca - dylemat z pierścieniami

Post autor: Doldox » pn lut 15, 2016 10:06

Witajcie,
jak w temacie, mam dylemat, których pierścieni używać. Obecnie nosze 4x "czerwony pierścień regeneracji", każdy daje 50 do regeneracji HP. Przydaje się jak odpoczywam, więcej hp odzyskuje na te pół godziny - chyba coś kolo 5-7 hp. Wczoraj byłem w Dominion, gdzie widziałem w sklepie pierścień (albo kilka), który daje +2 do zręczności. Jakby nie patrzeć zręczność to główna statystyka Skrytobójcy, i zastanawiam się czy kosztem regeneracji HP podnieść sobie zręczność o tyle ile uda mi się kupić pierścieni. Obecnie na 25 lvl moje statystyki to:
Siła: 27
Zręczność: 28
Mądrość: 19
Inteligencja: 18
Kondycja: 24

i jeden punkt treningowy czeka na rozdanie.

Wg opisu postaci "pomoc skrytobojca", napisane jest: "Skrytobójcy mają na niezłym poziomie zręczność i inteligencję...". Ktoś podpowie jaki jest cel rozwijania inteligencji skoro z czarów nie korzystamy, mana jest zbędna a w razie gdyby zaszła potrzeba posiadania większej ilości many istnieją pierścienie zwiększające manę, ćwiczenie umiejętności przynajmniej teraz nie przysparza mi kłopotu, mam nawet 38 sesji ćwiczeniowych w zapasie. Część przeznaczę na rozwój eliksirów i znajomości sztyletów (świeżo nabyta umiejętność ) - http://scr.hu/33oi/bviob

Odpowiedzi mile widziane

Pozdrawiam
Doldox

ODPOWIEDZ