Immersive Map Creator 1.3.2 (17.10.28) (v76)

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Alex Ates
Posty: 39
Rejestracja: wt lip 14, 2015 17:51
Kontakt:

Re: Immersive Map Creator 1.2 (16.03.18)

Post autor: Alex Ates » ndz mar 27, 2016 0:09

Pioxis pisze:[s]Wczoraj zapisałam mapę, dzisiaj chcę ją załadować po włączeniu Otchłani i IMC i mam napisane, że nie można władować pliku. O co chodzi? Może źle kroki stawiam jakoś?[/s]

Tamto już załatwione, jednak teraz inny problem, po wczytaniu mapy i podpięciu jej pod aktualną rozgrywkę, program nie wykrywa przechodzenia do góry i w dół.

Ewentualnie wczyta, wejdzie na inny poziom, ale żeby wrócić do głównej mapy, to już się zawiesza program.
Sprawdź nową wersje, na nowej powinno działać, jak nie będzie to coś jeszcze będę kombinować. Pamiętaj by naprawić zapis do 1.2.1. Jeśli chciałaś naprawić swój save z 1.2 do 1.2.1 zanim napisałem ten post to najprawdopodobniej twój zapis został też uszkodzony więc zrób tak:
Otwórz plik zapisu notatnikiem (polecam notepad++)
Wybierz opcje znajdź, po czym wybierz zmień na.
W polu do znalezienia tekstu wpisz 00? a do zmiany 0 0 ?
Po tym zaznacz zmień wszystko po tym powinno ci sie normalnie wczytać w imc.
Oczywiście zrób to tylko i wyłącznie gdy próbowałaś zmienić wersje zapisu z 1.2 na 1.2.1
Z góry Przepraszam za te problemy, jak sie człowiek śpieszy to się diabeł cieszy jak to mawiają.

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2 (16.03.18)

Post autor: Pioxis » ndz mar 27, 2016 0:40

Mentaris pisze:
Pioxis pisze:[s]Wczoraj zapisałam mapę, dzisiaj chcę ją załadować po włączeniu Otchłani i IMC i mam napisane, że nie można władować pliku. O co chodzi? Może źle kroki stawiam jakoś?[/s]

Tamto już załatwione, jednak teraz inny problem, po wczytaniu mapy i podpięciu jej pod aktualną rozgrywkę, program nie wykrywa przechodzenia do góry i w dół.

Ewentualnie wczyta, wejdzie na inny poziom, ale żeby wrócić do głównej mapy, to już się zawiesza program.
Sprawdź nową wersje, na nowej powinno działać, jak nie będzie to coś jeszcze będę kombinować. Pamiętaj by naprawić zapis do 1.2.1. Jeśli chciałaś naprawić swój save z 1.2 do 1.2.1 zanim napisałem ten post to najprawdopodobniej twój zapis został też uszkodzony więc zrób tak:
Otwórz plik zapisu notatnikiem (polecam notepad++)
Wybierz opcje znajdź, po czym wybierz zmień na.
W polu do znalezienia tekstu wpisz 00? a do zmiany 0 0 ?
Po tym zaznacz zmień wszystko po tym powinno ci sie normalnie wczytać w imc.
Oczywiście zrób to tylko i wyłącznie gdy próbowałaś zmienić wersje zapisu z 1.2 na 1.2.1
Z góry Przepraszam za te problemy, jak sie człowiek śpieszy to się diabeł cieszy jak to mawiają.
Działa! :-) Wielkie dzięki :) Moja gra z otchłanią zaczyna się dopiero ale to bardzo pomaga, wcześniej nie umiałam się do niej jakoś zachęcić bez tego :)

Alex Ates
Posty: 39
Rejestracja: wt lip 14, 2015 17:51
Kontakt:

Re: Immersive Map Creator 1.2 (16.03.18)

Post autor: Alex Ates » ndz mar 27, 2016 1:26

Pioxis pisze:
Mentaris pisze:
Pioxis pisze:[s]Wczoraj zapisałam mapę, dzisiaj chcę ją załadować po włączeniu Otchłani i IMC i mam napisane, że nie można władować pliku. O co chodzi? Może źle kroki stawiam jakoś?[/s]

Tamto już załatwione, jednak teraz inny problem, po wczytaniu mapy i podpięciu jej pod aktualną rozgrywkę, program nie wykrywa przechodzenia do góry i w dół.

Ewentualnie wczyta, wejdzie na inny poziom, ale żeby wrócić do głównej mapy, to już się zawiesza program.
Sprawdź nową wersje, na nowej powinno działać, jak nie będzie to coś jeszcze będę kombinować. Pamiętaj by naprawić zapis do 1.2.1. Jeśli chciałaś naprawić swój save z 1.2 do 1.2.1 zanim napisałem ten post to najprawdopodobniej twój zapis został też uszkodzony więc zrób tak:
Otwórz plik zapisu notatnikiem (polecam notepad++)
Wybierz opcje znajdź, po czym wybierz zmień na.
W polu do znalezienia tekstu wpisz 00? a do zmiany 0 0 ?
Po tym zaznacz zmień wszystko po tym powinno ci sie normalnie wczytać w imc.
Oczywiście zrób to tylko i wyłącznie gdy próbowałaś zmienić wersje zapisu z 1.2 na 1.2.1
Z góry Przepraszam za te problemy, jak sie człowiek śpieszy to się diabeł cieszy jak to mawiają.
Działa! :-) Wielkie dzięki :) Moja gra z otchłanią zaczyna się dopiero ale to bardzo pomaga, wcześniej nie umiałam się do niej jakoś zachęcić bez tego :)
Nie ma problemu. Ciesze się że moje dzieło komuś pomaga. ^ ^

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.1 (16.03.25)

Post autor: Pioxis » ndz mar 27, 2016 2:33

A jest możliwość dodania kilku różnych obrazków do oznaczeń? Ułatwiłoby to troszkę :)

Alex Ates
Posty: 39
Rejestracja: wt lip 14, 2015 17:51
Kontakt:

Re: Immersive Map Creator 1.2.1 (16.03.25)

Post autor: Alex Ates » ndz mar 27, 2016 3:42

Pioxis pisze:A jest możliwość dodania kilku różnych obrazków do oznaczeń? Ułatwiłoby to troszkę :)
Niestety przynajmniej na razie nie. Proces dodania teraz dodatkowych grafik będzie dość mozolny, tym bardziej gdybym miał dodać powiedzmy dla przykładu dodatkowe 3 różne od siebie wariacje oznaczeń. Jednak who know's, może wcześniej czy później to zrobię.

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.1 (16.03.25)

Post autor: Pioxis » ndz mar 27, 2016 10:31

Liczę na to. Bardzo bym się ucieszyła. Będę wyczekiwała na to :)

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.1 (16.03.25)

Post autor: Pioxis » czw sie 04, 2016 0:22

Mentaris pisze:.
Hej :-) Czy IMC dla wersji v75 będzie jakoś na dniach? :D

Alex Ates
Posty: 39
Rejestracja: wt lip 14, 2015 17:51
Kontakt:

Re: Immersive Map Creator 1.2.1 (16.03.25)

Post autor: Alex Ates » pt sie 05, 2016 21:48

Witaj, dobrze że spytałaś, nie wiedziałem nawet że nowa wersja gry wyszła. Tak, postaram się by w ciągu paru dni wsparcie dla tej wersji zostało dodane. Musze trochę po-ogarniać gdzie co było w tym IMC. Także cierpliwości. ; )

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.1 (16.03.25)

Post autor: Pioxis » sob sie 06, 2016 0:19

Mentaris pisze:Witaj, dobrze że spytałaś, nie wiedziałem nawet że nowa wersja gry wyszła. Tak, postaram się by w ciągu paru dni wsparcie dla tej wersji zostało dodane. Musze trochę po-ogarniać gdzie co było w tym IMC. Także cierpliwości. ; )
Dziękuję. W tej grze IMC to dla mnie podstawa :) Dziękuję Ci bardzo za Twoją pracę :)

Będę Cierpliwie czekała :)

Alex Ates
Posty: 39
Rejestracja: wt lip 14, 2015 17:51
Kontakt:

Re: Immersive Map Creator 1.2.2 (16.08.09)

Post autor: Alex Ates » wt sie 09, 2016 16:31

Wszystko powinno działać. Było by wcześniej, lecz dodałem dwie nowe ikony w oznaczeniach, w miarę uniwersalne. Może teraz będzie trochę z tym lepiej. Jak wspomniałem, ciesze się że mogę pomóc i tym bardziej ciesze się że moje dzieło zdobyło jakąś popularność w tym community. Gdy będą nowe wersje gry to nie bój się pisać na pw lub tu (ty czy ktokolwiek inny), często nie zauważam że jest nowa wersja gry. Także Have fun. ^ ^

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.2 (16.08.09)

Post autor: Pioxis » pt sie 12, 2016 20:48

Mentaris pisze:Wszystko powinno działać. Było by wcześniej, lecz dodałem dwie nowe ikony w oznaczeniach, w miarę uniwersalne. Może teraz będzie trochę z tym lepiej. Jak wspomniałem, ciesze się że mogę pomóc i tym bardziej ciesze się że moje dzieło zdobyło jakąś popularność w tym community. Gdy będą nowe wersje gry to nie bój się pisać na pw lub tu (ty czy ktokolwiek inny), często nie zauważam że jest nowa wersja gry. Także Have fun. ^ ^
Dziękuję serdecznie. Jak coś będzie nowego to od razu napiszę :) Zabieram się do eksploracji nowej klasy postaci :-) (trzeba grę w 100% poznać :) )

Kruton
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 19, 2016 16:41

Re: Immersive Map Creator 1.2.2 (16.08.09)

Post autor: Kruton » pt sie 19, 2016 16:42

Mam problem. Otóż gdy włączam program i podłączam Otchłań wywala mi problem z wczytaniem danych gry i zmienia tryb na edycję

Alex Ates
Posty: 39
Rejestracja: wt lip 14, 2015 17:51
Kontakt:

Re: Immersive Map Creator 1.2.2 (16.08.09)

Post autor: Alex Ates » pt sie 19, 2016 16:47

A wyłączałeś antywirusa, lub dodałeś IMC do wyjątku?
Poza tym, upewnij się że uruchamiasz otchlan.exe z folderu z grą, nie z pulpitu (chyba że sam zrobisz sobie skrót do otchlan.exe).
I pamietaj że 1.2.2 dziala tylko z wersja 75 Otchlani.
Wersja 1.2.1 dziala z 74.

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.2 (16.08.09)

Post autor: Pioxis » sob paź 29, 2016 9:19

Mentaris pisze:A wyłączałeś antywirusa, lub dodałeś IMC do wyjątku?
..
Hej, czy będzie wersja na 76? :)

Awatar użytkownika
Pioxis
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 14, 2016 14:07

Re: Immersive Map Creator 1.2.2 (16.08.09)

Post autor: Pioxis » sob paź 29, 2016 9:40

w wersji dla 75 nie działało mi zapisywanie mapy. Zapisywałam ją a potem nigdzie nie było pliku zapisu

ODPOWIEDZ