Strona 1 z 1

Opinia

: pn cze 01, 2015 15:06
autor: Tiamina
Czy istnieje jakiś sposób na poprawienie swojej opinii, czy w ogóle udało się komuś zdobyć opinię lepszą niż neutralna? Jestem już na 12 poziomie, wykonuje wszystkie zadania z BT, nie śpię na ulicach, nie umieram, nie uciekam z pojedynków, nie tracę punktów doświadczenie, lecz wciąć mam poziom neutralny. Co jeszcze należy zrobić by ten poziom zmienić (na lepszy oczywiście)? Czy to w ogóle możliwe? I czy komuś się to udało(i jak?)?

Re: Opinia

: pn cze 01, 2015 15:40
autor: Slashu
Reputacja podnosi się bardzo wolno, więc 12 poziom to zdecydowanie za wcześnie by zobaczyć jakieś zmiany. Jeśli robisz tak jak mówisz i będziesz wykonywać wszystkie napotkane zadania(nie mordując tych dobrych w ich trakcie), to w końcu się doczekasz. A przy okazji zadań z BT - reputację podnoszą tylko te w których jako nagroda pojawia się tekst "Twoje zasługi zostaną docenione przez mieszkańców". Jest to oczywiście losowe.

Re: Opinia

: wt cze 02, 2015 16:09
autor: Tiamina
Już zaczynałam wątpić czy kiedykolwiek to nastąpi, ale w końcu jest, mam niezłą opinię :). Trwa to faktycznie długo, ale jeszcze na 12 poziomie da się zdobyć.

Re: Opinia

: wt cze 02, 2015 17:17
autor: admate
ja na 51lv mam neutralną, nie zabiam strażników i innych mobów, poza żulami w Mantarze, robię questy, ale kilka razy przez pomyłkę położyłem się spać w mieście i budził mnie strażnik (standardowo śpię w świątyni, tam mnie nigdy nikt nie budzi).

Re: Opinia

: sob lis 19, 2016 21:11
autor: blubek
A mam jedno pytanko. Wiem, że mogę sobie zniszczyć opinię zabijając prawilnych mieszkańców ale czy spada ona też przy zabijaniu goblinów?