Gra skrytobójcą

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Kejmil
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 19:04

Gra skrytobójcą

Post autor: Kejmil » pn kwie 27, 2015 19:09

Witam, zacząłem kilka dni temu grę i strasznie napaliłem się, aby spróbować skrytobójcą. Pierwsze pytanie: Zręczność to dobra inwestycja? Drugie: Macie jakieś porady na tę klasę? :)

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Gra skrytobójcą

Post autor: Doldox » wt kwie 28, 2015 11:42

Cześć,
Sam gram od nie dawna i już wiem, że na początku inwestycja w kondycje to dobry pomysł. Bez tego jak założysz jakikolwiek element uzbrojenia, który coś waży to zmniejsza się ilość kroków jakie możesz wykonać i musisz odpocząć. Wytrenuj trochę poderżnięcie i każdą walkę, z pasywnym mobem zaczynaj od komendy poderżnij <nazwa moba>, spora szansa, że mob straci trochę HP. Użyteczne też przy mobach agresywnych ale musisz to poprzedzić komendą skradanie i liczyć, że Cię nie wywęszą, inaczej nici z elementu zaskoczenia.

Co do uzbrojenia, szukaj najlepszego stosunku pancerza do wagi. nie używaj ciężkich elementów pancerza. Jak tylko możesz potrenuj miecz (na mobach poprzez walkę nie przez pkt) i znajdź w Świątyni obok Kapłana długi miecz. Jak się uda poderżnięcie możesz zmienić na miecz i walczyć z mobem w teorii lepszą bronią.

ODPOWIEDZ