Uzbrojenie - topór runiczny

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Uzbrojenie - topór runiczny

Post autor: Doldox » pn kwie 27, 2015 13:56

Witam wszystkich serdecznie,
obecnie gram wojownikiem, od dłuższego czasu pragnąłem wbić 13 lvl aby móc założyć lepszą broń, właśnie topór runiczny. Obecnie obnoszę się z długim mieczem. Wpadl 13 lvl, kupiłem u kowala i ... problem. Dobądź topór runiczny i mam info zwrotne: "To jest za ciężkie byś mógł tego używać.

Na logikę mam za mało siły, czy ktoś wie ile ta broń wymaga siły? Obecnie posiadam Siły 22.

Kolejne pytanie związane z uzbrojeniem. Czy jak już posiadam dany przedmiot czy to w ekwipunku czy to założony na sobie czy jest szansa sprawdzić jego statystyki? Punkty obrony, punkty obrażeń?

Co konkretnie oznaczają kolory przedmiotów w ekwipunku: niebieski i zielony. Czerwony i złoty to po przedmiotach poznaje (mikstury i picie/jedzenie).

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Uzbrojenie - topór runiczny

Post autor: Doldox » pn kwie 27, 2015 16:00

W między czasie expiłem, dodałem 2 pkt do siły i już mogę topór założyć ;) Odpowiedź to 24 pkt siły na runiczny topór.

Temat do zamknięcia.

Saran
Posty: 38
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 13:31

Re: Uzbrojenie - topór runiczny

Post autor: Saran » pn kwie 27, 2015 17:19

Co do twego pisania, identyfikacja przedmiotów(ile obrażeń, itd) jest możliwe jeśli gra się magiem. Jeśli nim nie grasz, jest również taka opcja u któregoś z NPC w jakiejś wiosce :)

ODPOWIEDZ