8. poziom - gdzie zdobywać doświadczenie?

Taktyka gry, sztuczki i tricki ułatwiające przeżycie (ale nie cheaty :) )

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

daedel
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 21:24

8. poziom - gdzie zdobywać doświadczenie?

Post autor: daedel » pn kwie 27, 2015 13:26

Mam pytanie. Mam 8 lvl. Na arenie idzie juz wolno. Czy jest jakies inne miejsce w okolicu gdzie moge szybko zdobywac doswiadczenie?

Mateusz
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 13:49

Re: Trenowanie

Post autor: Mateusz » pn kwie 27, 2015 14:19

Zapytaj o to Lothara ;)

Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Trenowanie

Post autor: Diabl0 » pn kwie 27, 2015 14:31

W biurze tajemnic.

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Trenowanie

Post autor: ElegantAndrogyne » pn kwie 27, 2015 16:00

Na tym etapie zapuszczałem się w najohydniejszą przystań łajdactwa i występku, tj. północno-zachodni Mantar. Żule, chuligani, cwaniacy i złodzieje. Swoją drogą aż dziw, że nawet w nocy nie atakują... powinni.

[EDIT]

PS. Sugeruję zmianę tematu na "8. poziom - gdzie zdobywać doświadczenie?", by nie kojarzył się z podnoszeniem atrybutów w gildii.

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Trenowanie

Post autor: Doldox » wt kwie 28, 2015 11:47

Żule, chuligani, cwaniacy i złodzieje <- widziałem ich na ulicach nie raz. Stąd moje pytanie, czy są jakieś "przykre" konsekwencje z zabijania ich? Czy nie będzie później problemu z questem? Czy te "moby" mają respawn?

Ps. Miałem zadanie ubić Liderka Orków na północ od miasta, po ich zabiciu zrespili się na nowo, czy to tak ma być czy to błąd?. Np Szamana orków zabiłem 2 razy za każdym razem zbierając z niego loot.

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Trenowanie

Post autor: ElegantAndrogyne » wt kwie 28, 2015 15:50

Męty z Mantaru się respawnują i z tego, co zaobserwowałem, ich zabijanie nie wpływa na reputację. Koś do woli. To jest o tyle fajne, że jeśli gram magiem i brakuje mi ok. 200exp do następnego poziomu, idę na ich teren i czyszczę, a potem udaję się na trening do gildii :). Co więcej, nie zagląda tam straż miejska i można bezkarnie spać.
Co do orków - też zauważyłem, że się odradzają. Moim zdaniem to błąd.

Kaniol
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 7:31

Re: Trenowanie

Post autor: Kaniol » wt maja 12, 2015 20:41

Hej, chcialbym odswiezyc temat. Z tego co widze dosc popularna jest opinia, aby klasami magicznymi trenowac inteligencje oraz madrosc. Czy ktos moglby mi podac rozumowanie za wyborem madrosci?

Przy inwestycjach w inteligencje raczej nie powinno nam brakowac sesji cwiczeniowych na wbicie umiejetnosci do 60% (obecnie 2 sesje cwiczeniowe wbijaja mi umiejetnosc na 53%), a wzorst o 1-2% to chyba nie jest na tyle duzo aby warto bylo poswiecac sesje treningowe na drobne ilosci sesji cwiczeniowych.
Czy stoi jeszcze jakas argumentacja za wyborem madrosci zamiast np. zrecznosci, (ktora wplynelaby na przezywalnosc) albo po prostu jeszcze mocniejszym dopakowaniem kondychy i inta?

Chyba, ze jest to po prostu jedynie kwestia tego, czy uwazam ze warto jest zainwestowac w te dodatkowe %

Pozdrawiam :)

3dh
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 03, 2016 17:29

Re: Trenowanie

Post autor: 3dh » pt wrz 02, 2016 23:13

Kaniol pisze:Czy stoi jeszcze jakas argumentacja za wyborem madrosci zamiast np. zrecznosci, (ktora wplynelaby na przezywalnosc) albo po prostu jeszcze mocniejszym dopakowaniem kondychy i inta?
Też się nad tym zastanawiam. Jak dla mnie mądrość powinna wpływać na moc czarów ofensywnych, ale to domysły i tylko Weq może to wyjaśnić.

Ashi
Posty: 18
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:30

Re: 8. poziom - gdzie zdobywać doświadczenie?

Post autor: Ashi » pt wrz 09, 2016 6:58

Ten post jest bardzo stary ;) w pierwszych wersjach gry od mądrości zależała ilość sesji treningowych jaką się otrzymywało :D więc dodając dużo do mądrości na start zyskiwało się więcej statów póżniej :))

3dh
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 03, 2016 17:29

Re: 8. poziom - gdzie zdobywać doświadczenie?

Post autor: 3dh » ndz wrz 11, 2016 10:18

Moja teoria z mądrością i mocniejszymi czarami nie działa. Przetestowałem czar tchnienie moru z 20, 100 i 255 mądrości. Nie zauważyłem większej różnicy. Wychodzi na to, że współczynnik ten jest beznadziejny w porównaniu do reszty. Weq, jeśli mądrość ma jakiś ukryty plus, to powinieneś o tym wspomnieć w "pomoc mądrość".

ODPOWIEDZ