Zapis mapy otcplus

Rozmaite wątki i dyskusje, które nie pasują do innych działów. Powinny mieć cokolwiek wspólnego z Otchłanią... ;)

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

niszownik
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 18, 2023 18:52

Zapis mapy otcplus

Post autor: niszownik »

Hej.
Ja jestem jedną z tych osób które zarówno mają słabą pamięc jak i brak im chęci do grania z jedną ręką na klawiaturze a drugą trzymając ołowek na kartce papieru skrobiąc mapę. Dlatego bardzo się ucieszyłem kiedy odkryłem otcplus. Jednak z niewiadomego powodu zepsuł mi się zapis notatek na mapie. Lokacje które opisałem nadal mają czarny kolr symbolizujący posiadanie opisu ale gdy się je kliknie brakuje jakiegokolwiek tekstu. Kiedy wyobrażam sobie ponownie chodzenie po całej mapie po to by przypomnieć sobie który sklep to który i znowu je powpisywać to odechciewa mi się grać.
Stąd moje pytanie. Ma ktoś do przesłania jakiś w miarę pełny oznakowany zapis mapy z otc?
A jeśli nie to może ktoś przynajmniej polecić jakiś inny automatyczny kreator który nie ma problemów z: błędami zapisu, podmienianiem pięter lokacji, myleniem lokacji z której wychodzę z tą do którą wchodzę?

PS: Proszę nie potraktujcie tego jako hejt. Otc naprawdę było błogosławieństwem. Większość błędów oprócz tego jednego ogranicza użytkowność jedynie minimalnie a ja powinienem wcześniej pamiętać o tworzeniu kopii zapasowych :/.
Awatar użytkownika
beluosus
Posty: 451
Rejestracja: śr cze 23, 2004 15:39
Lokalizacja: Acheront
Kontakt:

Re: Zapis mapy otcplus

Post autor: beluosus »

Wyślij mi proszę pliki map, sprawdzę co mogło się zepsuć. Na pw wyślę adres email.
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż
ODPOWIEDZ