Bronie dystansowe

Rozmaite wątki i dyskusje, które nie pasują do innych działów. Powinny mieć cokolwiek wspólnego z Otchłanią... ;)

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Exubitor
Posty: 35
Rejestracja: czw maja 07, 2015 1:30

Bronie dystansowe

Post autor: Exubitor » śr cze 03, 2015 13:25

Witam ;)
Piszę ten temat ponieważ pewna rzecz nie daje mi spokoju :P
Gram w Otchłań łowcą. Jest to postać oparta na zręczności, i co mnie przekonało do grania nią to to, że walka nią oparta będzie na broniach dystansowych (które uwielbiam).
Jednakże bronie dostępne w grze nie satysfakcjonują mnie. Po pierwsze są niezwykle ciężkie jak na broń, do czego trzeba doliczyć jeszcze ciężar amunicji. Łowca to nie tank więc wskaźnik wagi broni i zbroi też jest dla mnie ważny przy dobieraniu.
Nie dostrzegam też by broń dystansowa posiadała jakieś szczególne zalety. Obrażenia są mniej więcej wyrównane z tymi które można zadać przy pomocy broni białej. Ciężar również (a w niektórych przypadkach jest i większy...). Za to posiadają niedogodność wynikającą z konieczności noszenia dodatkowo amunicji(i dokupowania co przecież też nie jest tanie jeżeli chcemy dokupić lepszą amunicję).
W związku z tym mój apel do Weq'u! Dało by się jakoś to podrasowań te bronie dystansowe? Mimo, że gram łowcą, czyli postacią której walka domyślnie opiera się na łuku nie używałem go praktycznie ani razu. Kupiłem tylko raz i niestety niezadowolony zrezygnowałem z tego sposobu walki. Nie wiem czy jest jakaś osoba która walczy za pomocą jakiejkolwiek broni dystansowej, a szkoda skoro jest przecież taka możliwość.
Czołem. ;)

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Bronie dystansowe

Post autor: Odyseusz » śr cze 03, 2015 13:36

Też gram łowcą i faktycznie broń dystansowa nie jest zbalansowana. Zrezygnować musiałem w powodów ekonomicznych, zbyt duża kwota zakupu amunicji. Można by to rozwiązać np kupując kołczan z 50szt strzał i po walce np chybione strzały podnosić. Jak na ten moment jest to kompletnie nie opłacalne.

ODPOWIEDZ