Rebma

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Rebma

Post autor: Weq » wt cze 12, 2012 13:20

tak, ale wejście jest... nie w wiosce gnomów :D
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Rebma

Post autor: johnnyknoxville » wt cze 12, 2012 17:34

Weq pisze:tak, ale wejście jest... nie w wiosce gnomów :D
Już znalazłem (co prawda z pomocą pewnej życzliwej osoby, za co pozostaję jej wdzięczny), ale to nie o wiosce gnomów miało być w tym wątku. Przy okazji nadmienię tylko, że jedna z lokacji ma tam błędny opis, ale pewnie już to zostało zauważone i naprawione. No i znowu się lokacje nakładają - tak jak jaskinia w queście z czarnym smokiem :? .

A wracając do tematu...
Weq pisze:Kicek masz sejwa z tego momentu? Nie chcę robić spojlera a powiem Ci co trzeba zrobić jak się pogada z Gerwazjuszem.
Chętnie podeślę własnego sejwa, jeśli tylko raczysz podsunąć w zamian jakieś rozwiązanie :wink:

I jeszcze tak na marginesie:
Forum Otchłani pisze:Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi
Z powyższego opisu wnioskuję, że rozwiązania questów mogą być publikowane w tym dziale. Rozumiem, że podsuwanie gotowca może popsuć frajdę z gry, ale kto nie chce korzystać z pomocy, tylko samodzielnie wykonać questa, zajrzy tu dopiero w ostateczności.

Pozdrawiam
Johnny Knoxville

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Rebma

Post autor: Weq » śr cze 13, 2012 11:12

Sejwa z przyjemnością :)

Pełne rozwiązania raczej nie, ale podpowiedzi i punktowa pomoc jak najbardziej :P
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Awatar użytkownika
kicek
Posty: 71
Rejestracja: pn cze 11, 2007 12:34
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rebma

Post autor: kicek » czw cze 14, 2012 6:41

Tylko, że... Otchłań nie jest grą w której TRZEBA znaleźć i przejść wszystkie questy. Ja zazwyczaj mam podejście, że jak nie daję rady sam, to nie daję rady w ogóle i odpuszczam, albo czekam na ten właściwy moment, w którym coś się wydarzy. Nie ma w Otchłani większej frajdy, niż natknąć się na kolejną wskazówkę dotyczącą questa, o którym daaaaawno się już zapomniało ze względu na brak pomysłów jak go przejść. A poza tym tym większa jest frajda, gdy odpalasz Otchłań od nowa po jakimś tam czasie i udaje Ci się przejść questy, z którymi nie dałeś rady wcześniej...
Zdarzało mi się korzystać z małych i większych solucji, nie tyle z tego forum, co ze stron fanowskich (były chyba ze trzy, na których kilka questów było szczegółowo opisanych).
A tym wszystkim którzy myślą inaczej, polecam lekturę wątku z archiwum: Niesprawiedliwa gra >>
Znów odpalić O. bezcenne ;)

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Rebma

Post autor: admate » pn maja 18, 2015 19:45

A na którym lv można otrzymać ten quest i w którym miejscu? Fakt, questy w większości można pozostawiać na później, ale są też takie, że jak przegapisz godzinę to przepadną (np. tak, jak ten z kupcem Caranelem, w którym każe nam przyjść za 12h, a mi się pomyliło, że o to ma być o tej samej godzinie następnego dnia. Podobnie z drugą częścią questu "Zemsta Marnaka", byłem wtedy zajęty szukaniem oprychów w queście z córką Caranela, na szybko wcisnąłem "n", czyli nie, myśląc że, jak skończę tego questa to wrócę tutaj, ale niestety przepadł (nie mam go na liście questów będących w trakcie). Obecnie mam jedynie "Stuknięty dziadek" i "Tajemnice metalurgii" (ktoś ma jakieś wskazówki względem nich? Tajemnice metalurgii - domyślam się tyle, że w Dominion lub Hexenlore trzeba szukać informacji o zbrojmistrzów, ale może się mylę

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Rebma

Post autor: johnnyknoxville » sob maja 23, 2015 22:29

Obawiam się, że obecnie może być problem z Rebmą, podobnie zresztą jak z innymi questami związanymi z Hexenlore. W Trzech córkach króla nie ma komu zwrócić córki, Tkacze też są nie do rozwiązania, a na drodze do Rebmy przebiegają obecnie zwykłe kanały. Być może Rebma wogóle została usunięta z 1.3.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Rebma

Post autor: Weq » ndz maja 24, 2015 1:46

Potwierdzam, quest z Rebmą jest na razie OFF.
Ale wróci fajniejszy wkrótce ;)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Rebma

Post autor: johnnyknoxville » ndz maja 24, 2015 8:51

Dzięki za informację. Jeśli quest wraz z krainką jeszcze wróci, to narazie nie usuwam Rebmy z mapy świata. A w międzyczasie może uda się dobić do odpowiedniego poziomu.

EDIT:
A przy okazji, czy inne krainki do których nie można obecnie dotrzeć (np. Lodowy Pałac, Piekło) też kiedyś zostaną przywrócone, czy zostały usunięte bezpowrotnie?

ODPOWIEDZ