Kilka pytań.

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

niszownik
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 18, 2023 18:52

Kilka pytań.

Post autor: niszownik »

1. Gdzieś około 40-50 czy coś lvl natknąłem się na krypte na bagnach. Podejrzewając, że rzeczy w niej znalezione mogą być mogą być potrzebne dla jakiegoś zadania w przyszłości przetargałem zarówno zwłoki jak i notatki do swojej sutereny (nawiasem mówiąc, ciekawe, że wystarczy kilka razy zmróżyć oczy na ulicy żeby całe miasto się tobą brzydziło ale trzymanie rozkładających się zwłok w mieszkaniu przez wiele miesięcy jakoś straży nie przeszkadza). Dzisiaj zagadała do mnie victoria i mówi, że miesiąc temu zaginął jej towarzysz (jaki miesiąc?? Miesiąc temu to on od dawna był w mojej piwnicy). Więc przynoszę do niej do karczmy, zarówno notatki jak i samego przyjaciela i nie ma żadnego prompta. Próbuję zagadać, nie ma żadnej nowej opcji. Wie ktoś jak ruszyć quest naprzód?
2. Czy Lothar się Reinkarnuje? Przypadkiem zabito mi go w straconym mieście i nie wiem czy czekać ażc się znowu pojawi pod klonem czy też sięgnąć po starego sejfa.
3. Czy quest z zaginioną córką karczmarza z torfówki się po pewnym czasie blokuje? Chodziłem przez wiele dni dookoła chłopczyka (który twierdzi, że ją widział niedawno) na bagnach rozglądając się sokolim wzrokiem na wszystkie strony i nigdzie jej nie widać? Czy to oznacza, że się spozniłem i teraz ona jest już bezpowrotnie 9 stóp mułu pod powierzchnią?
4 quest informacja z DS. Siedzi mi nieruszony od dziesiątek lvl. Pochodziłęm i popytałem wszędzie w dolnym i górnym skulldust i na nic nie natafiłem.
yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: Kilka pytań.

Post autor: yasson »

3. Zagadaj sklepikarza od różności w Mantarze.
4. Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba dziewczynka była zaraz koło chłopczyka. Może u niego jest jakaś opcja dialogowa, która popycha quest dalej. Jak znowu dobiję do tego poziomu - sprawdzę. Wydaje mi się jednak, że gdzieś na forum była już o tym mowa. Aa! I warto przeszukać ten zatopiony powóz. :)
Rycerz przewraca się z wyrazem zaskoczenia na mordzie!
niszownik
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 18, 2023 18:52

Re: Kilka pytań.

Post autor: niszownik »

zatopiony powóz?

zagadanie nic nie daje
yasson
Posty: 30
Rejestracja: pn lip 17, 2023 11:08

Re: Kilka pytań.

Post autor: yasson »

Chyba 2 lokacje na zachód od chłopca jest na wpół zatopiony w bagnie powóz czy coś takiego. Może musisz wrócić do Szefa BT?
Rycerz przewraca się z wyrazem zaskoczenia na mordzie!
Anysiu
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 06, 2023 12:47

Re: Kilka pytań.

Post autor: Anysiu »

1. Spróbuj wrócić do krypty. Myślę, że powinien się tam pojawić prompt i quest ruszy dalej.
3. Jeśli mnie pamięć nie myli kapłan w Mantarze powinien coś wiedzieć na ten temat.
niszownik
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 18, 2023 18:52

Re: Kilka pytań.

Post autor: niszownik »

Wycieczka do krypty była pierwszą rzeczą jaką zrobiłem. Nic to nie dałp
Anysiu
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 06, 2023 12:47

Re: Kilka pytań.

Post autor: Anysiu »

Ja kryptę znalazłem dopiero po otrzymaniu questa. Po zejściu do niej pojawił się questowy prompt.
Może odnieś tam notatki i zwłoki. Innego pomysłu nie mam.
Jakie warunki muszą być spełnione żeby quest ruszył dalej wie tylko Weq.
ODPOWIEDZ