Pechowi uczniowie, Nieczysty i przemytnicy

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Pechowi uczniowie, Nieczysty i przemytnicy

Post autor: Krewi » ndz sty 17, 2016 18:29

Na wstępie: masa spoilerów ;)
Mam aktualnie problem z trzema rzeczami:
1. Quest Nieczysty. Zrobiłam wszystko co trzeba było zrobić, oddałam arabowi kwiatek, questa zakończyłam wrzucając go na dół. Chwilowo nie idę do labiryntu, bo mumie są za silne. Mimo to, dalej wisi mi na liście przygód i nie ma kontynuacji. Próbowałam połazić po pustyni, popytać zielarza w Skulldust i szefa Biura Tajemnic w Mantarze, ale nic nie wyciągnęłam. To błąd, czy misja ma ciąg dalszy?
2. Pechowi uczniowie. Tutaj jestem w kropce. Przeryłam bagno, trzęsawisko, ruiny, wioskę bagniaków i las sosnowy, a ich nie ma. Może ktoś pomóc?
3. Kiedy odblokowałam czar "magiczne otwarcie" od razu poleciałam do Caranela i otworzyłam to miejsce z dziurą po kranie. Zwiedziłam wszystko i zabiłam moby, które mnie zaatakowały. I teraz boję się, że zrobiłam to za wcześnie i mogłam coś skopać. To miejsce to coś potrzebnego do jakiegoś questa, czy po prostu taka niespodzianka?

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Re: Pechowi uczniowie, Nieczysty i przemytnicy

Post autor: Krewi » pt sty 22, 2016 22:57

Ktoś? Coś?

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Pechowi uczniowie, Nieczysty i przemytnicy

Post autor: Weq » sob sty 23, 2016 0:06

1. Masz na myśli tę opcję?
2) [Zepchnij go na dół]
Jeśli tak, a potem quest jest ciągle na liśćie - to błąd.

2. Na którym etapie konkretnie jesteś?
3. Bez komentarza ;)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Re: Pechowi uczniowie, Nieczysty i przemytnicy

Post autor: Krewi » sob sty 23, 2016 11:39

1. Tak, wywaliłam go na dół :D Dostałam sporo expa, a quest dalej siedzi na liście przygód.
2. Krążę w kółko po bagnach i mimo tego, że pod innym postem dostałam wskazówki, dalej nie ogarniam o który pomost chodzi. Szłam tą kładką do bagniaków(chyba ta droga od wioski przy północnym trakcie do Skulldust 2en2e2ncośtamcośtam) i próbowałam skręcać na południe, ale zawsze dochodziłam do chatek bagniaków. Raz wlazłam w obejście, chyba niedaleko traktu do Dominion, ale tam nic nie znalazłam.

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Re: Pechowi uczniowie, Nieczysty i przemytnicy

Post autor: Krewi » sob sty 23, 2016 12:02

Przypomniałam sobie dwie rzeczy o które jeszcze chciałam zapytać.

1.W czasie wędrówki po bagnach odkryłam kryptę z kartkami z dziennika i jakimiś innymi mobami. Czy to miejsce jest do tego questa?
2. Czy tak miało być, że od któregośtam wyższego poziomu nie dostaję już punktów treningowych? I nie mam nowych umiejętności.

ODPOWIEDZ