czarna kulka/ quest ze szczurami

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

paffiano
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 19, 2015 1:56

czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: paffiano » śr maja 27, 2015 22:52

Cześć,

ok. 50 lvlu dostałem quest w Mantarze, polegający na wybiciu demonicznych czarnych szczurów, które zalęgły się w mieście i jego kanałach. Zrobiłem to, ubiłem króla szczurów, dostałem nagrodę od administratora, a po smierci króla szczurów pozostała mi w ekwipunku "czarna kulka" która blokuje przyrost sesji treningowych przy lvl upie. Jest to dla mnie dramatyczna sprawa - lubie ekspic a postac udało mi sie tak poprowadzić ze radzi sobie z każdym mobem, nawet smokami i teraz to nie ma sensu. Kulki nie mogę pozbyć się u kapłana, u szefa biura, u pustelnika, achemikow, zielarzy z dominion i mantaru, magów wszelakiej masci, u alkora, u goscia na pustynii etc. Proszę o pomoc 8)

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: Estella » śr maja 27, 2015 23:05

Czarna kulka nie ma nic wspólnego z sesjami treningowymi.
Po zdobyciu pięćdziesiątego poziomu postać przestaje otrzymywać sesje treningowe.
Jedyny sposób na jej usunięcie, to zginąć z kulką w ręku.

paffiano
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 19, 2015 1:56

Re: czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: paffiano » śr maja 27, 2015 23:24

Dzięki za szybką odpowiedź, śmierć oczywiście rozważałem, czy ta kulka wobec tego czemuś przeszkadza? Jest lekka i chyba nie pogarsza jakoś szczególnie statystyk. Z tym, że nie ma sesji treningowych to duże zaskoczenie :) czy da się jakoś te parametry modyfikować potem inaczej niz np u nekromanty? :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: Slashu » śr maja 27, 2015 23:39

Jest (bardzo niewielka) szansa na otrzymanie sesji treningowej za wykonanie zlecenia w biurze tajemnic.

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: Estella » czw maja 28, 2015 6:45

O ile mi wiadomo, kulka w niczym nie przeszkadza, poza tym, że jest przeklęta i nie ma żadnego normalnego sposobu na jej wyrzucenie.
Ja zwykle przed walką z szatańskimi wilkami i czarnymi szczurami przestawiam autobranie i mam problem z głowy.
Oczywiście to nie jest rozwiązanie, ale jedyna opcja, jeśli się nie chce utknąć z przeklętym przedmiotem bez możliwości jego usunięcia.

Jeśli chodzi o sesje treningowe, to niestety Biuro Tajemnic jest ich jedynym dodatkowym źródłem i rzadko można je dostać.

Angie
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 17, 2015 23:13

Re: czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: Angie » pn cze 01, 2015 23:33

A przepraszam, jak przestawić autobranie?

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: czarna kulka/ quest ze szczurami

Post autor: Slashu » wt cze 02, 2015 1:10

Komendą /autobranie :D Aczkolwiek jest ona trochę zbugowana i jak raz się ją wyłączy, to potem (przynajmniej u mnie tak jest) pomimo ponownego włączenia nie wszyscy przeciwnicy są automatycznie lootowani.

ODPOWIEDZ