Zła opinia, a wykonywanie misji.

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

V3ndetta
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 13, 2015 16:52

Zła opinia, a wykonywanie misji.

Post autor: V3ndetta » śr maja 13, 2015 18:31

Na początku wyrazy uznania dla Autora tej jakże wciągającej gry. Wiele by się można było rozpisywać, ja powiem krótko - gratuluję i dziękuję!

Przechodząc do mojego pytania/ problemu. Otóż wykonuję misję Kamienne Serce. Serce zdobyte, cel zabity w latarni. Do pełni szczęścia pozostało spotkać się z Victorią w karczmie. Po chwili czekania pojawia się. Jak się jednak okazało, nie mogę wdać się w z nią w interakcje. Wszelkie próby "zagadania/ rozmowy/ pytania" kończą się negatywnym odzewem. Powód - moja ujemna ranga, tj. "Opinia o Tobie - masz złą opinię".
Pytanie - co robić? Cała misja na marne (Victoria będzie co jakiś czas pojawiać się w karczmie?)? Czy moja zła opinia może mieć wpływ w przyszłości na kolejne misje, gdyż zauważyłem, że nie wszystkie npc'ty chcą ze mną rozmawiać? Jeśli tak, to jak szybko podnieść sobie opinię?

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Zła opinia, a wykonywanie misji.

Post autor: Silvia Inverse » śr maja 13, 2015 19:01

Na początku, gdy ma się niski level, opłaca się wykonywać zadania z biura tajemnic, żeby podnieść sobie opinię. Najskuteczniejszy sposób :) Ja zawsze zapisuję przed przyjęciem zadania i przyjmuję zadanie, jak jest nieciekawe to wczytuję grę i próbuję jeszcze raz. Na początku dostaje się łatwe zadania, czyli np. przyniesienie łachmanów łazarza z areny bądź cmentarza. Możesz potem zapisać przed zdaniem zadania i spróbować go zdać tak żeby wyskoczyło ci że opinia lekko podskoczyła (nigdy tego nie próbowałam, ale skoro to zdarzenie losowe, powinno zadziałać).

Później jest o wiele trudniej zdobyć lepszą opinię, ponieważ zadania, które się dostaje w biurze tajemnic dotyczą takich miast jak Skulldust, Dominion czy Hexenlore :/ a do tych miast daleka droga ;)

V3ndetta
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 13, 2015 16:52

Re: Zła opinia, a wykonywanie misji.

Post autor: V3ndetta » czw maja 14, 2015 17:16

A co z misją? Przepadła? Inne zadania również będą ograniczone przez moją negatywną rangę?

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Zła opinia, a wykonywanie misji.

Post autor: Silvia Inverse » czw maja 14, 2015 17:39

Jak polepszysz opinię to quest powinien ruszyć dalej. Victoria bardzo długo siedzi w tej karczmie. Nie pamiętam kiedy dokładnie stamtąd zniknęła ale miałam bardzo wysoki poziom, być może gdzieś z 20.

Exubitor
Posty: 35
Rejestracja: czw maja 07, 2015 1:30

Re: Zła opinia, a wykonywanie misji.

Post autor: Exubitor » czw maja 14, 2015 18:01

U mnie ok. 30 lvl dalej czasami się pojawia ;)

V3ndetta
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 13, 2015 16:52

Re: Zła opinia, a wykonywanie misji.

Post autor: V3ndetta » czw maja 14, 2015 22:24

Dziękuję w takim razie za pomoc.
Pozostaje mi jedynie poprawić opinię. Biuro tajemnic + zabijanie bandytów/ chuliganów/ innych też może pomóc?

ODPOWIEDZ