Mag Lothar utknal przy arenie

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

RedHead
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 10, 2015 21:06

Mag Lothar utknal przy arenie

Post autor: RedHead » wt maja 12, 2015 16:53

Mag utknal w kuzni i nie wiedzialam co z nim zrobic. Teraz kiedy mam 5 poziom i udalo mi sie go z tamtad wyciagnac zaprowadzil mnie na arene i kazal sie rozejrzec. I nie chce sie ruszyc z przed areny... Co robic? :?:

Olivard
Posty: 26
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 16:48

Re: Mag Lothar utknal przy arenie

Post autor: Olivard » wt maja 12, 2015 17:01

trzeba pochodzić po arenie a przede wszystkim podejść do kukły znajdującej się mniej więcej na południowo zachodnim rogu areny - i zgodnie z samouczkiem zawalczyć z nią - jeśli mnie pamięć nie myli.

michalino
Posty: 20
Rejestracja: pt maja 08, 2015 14:39

Re: Mag Lothar utknal przy arenie

Post autor: michalino » wt maja 12, 2015 17:08

rozejrzyj się(wpisz "rozejrzyj"), pójdź do kukły (południowy zachód (s s s s w))
a następni napisz:
kontra kukła (coś tam się wyświetli)
zabij kukła (przy używaniu umiejętności zależy kim grasz,( nie wiem czy np woj ma umki na razie grałem tylko magiem) skrót do umiejętności powinien się wyświetlić( jakiś klawisz), albo się nie wyświetli nie wiem jak to jest w innych profesjach) czary np rzuca się w czasie walki (dosłownie) nie klikasz żadnego enter ,czaruj mroźny dotyk, tylko podczas nachrzaniania się z kukłą klikasz lub przytrzymujesz odpowiedni klawisz
następnie pójdź do lothara(kukła respi się prawie co chwilę)

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Mag Lothar utknal przy arenie

Post autor: Doldox » śr maja 13, 2015 11:03

Lothar na początku prowadzi samouczek, który jest prosty jak barszcz. Wystarczy czytać to co jest napisane. Podążamy za Lotharem do kuźni, gdzie trzeba wpisać:
umi
lista
kup sztylet *
ekwipunek
dobadz sztylet *
uzbrojenie

Następnie idziemy na arenę gdzie mamy zmierzyć się z kukła. Po skierowaniu się jedno pole na południe piszemy:
rozejrzyj, kierujemy się na południe do końca areny, jeszcze raz możemy użyć opcji rozejrzyj się, widzimy kukłę na zachodzie i idziemy do niej, następnie:
kontra kukła
zabij kukła

po zabiciu kukły mamy wpisać:
dane
Dostajemy info, że Lothar na nas czeka, idziemy do wyjścia a tam Naganiacz mówi, że mag sobie poszedł.. Kierujemy się pod Biuro tajemnic, n,n,n,n,n,n,w,w,w,w,w,w.
Lothar prosi o wejście do banku gdzie piszemy:
sp tabliczka i wychodzimy do Lothara, tej teraz zaprowadzi nas do naszej gildii w zależności gdzie ona jest i poprosi o potrenowanie naszych umiejętności cw <nazwa umiejętności> a później o podniesienie jednej z naszych głównych statystyk: tr kondycja tak dla przykładu. po powrocie do Maga dostajemy 3 niebieskie miksturki, które w razie potrzeby i użycia przenoszą nas pod Świątynie, tym samym można uznać za zakończenie pierwszej części samouczka, która uczy nas podstaw walki i podróżowania. Lothar ucieka do karczmy Pod Klonem gdzie możemy się udać i wziąc misję na dostarczenie 3 listów. To można uznać za drugą część samouczka, która uczy nas poruszania się po mieście i nauki samego miasta, gdzie co się znajduje.

* nazwa broni zależna od klasy postaci

ODPOWIEDZ