Przeznaczenie

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Przeznaczenie

Post autor: Silvia Inverse » wt maja 12, 2015 11:48

Spotkałam jakiś oprychów, którzy mnie napadli i pojawił się ten quest. Długo już błąkam się po świecie, po jego uruchomieniu i nie zdobyłam do tej pory żadnej wskazówki jak go kontynuować. Ktoś może wpadł na jakiś trop?

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Przeznaczenie

Post autor: ElegantAndrogyne » wt maja 12, 2015 12:18

A na jakim etapie jesteś? Ten quest jest fajny - i będzie się ciągnął przez długi, długi czas. Najpierw trzeba pogadać z Lotharem o odzyskaniu pamięci. Musisz się nalatać za składnikami do mikstury, odczekać swoje i iść z Lotharem, a żeby jeszcze było mało, znaleźć pustelnika na bagnach pełnych różnych wrednych zmór i innych gadzin, spojrzeć na fontannę (!), wrócić do Lothara... a dalej chyba wybrać się do Gregora, tylko na 34. poziomie jestem chyba zbyt zielony.

Z tego, co wiem, to miał być jeden z głównych wątków (questów fabularnych) - alternatywa dla "Bractwa Justyny", chociaż nie wiem tak naprawdę, co się pozmieniało w wersji 1.3.

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Przeznaczenie

Post autor: Silvia Inverse » wt maja 12, 2015 12:25

Aha, wychodzi na to, że się pomyliłam :)

Bo dostałam od Lothara misję zdobycia składników (w celu odzyskania pamięci) ale jak wpisywałam "przygody" to nie było co do tego konkretnego zadania. Stwierdziłam więc, że to jest quest główny i dlatego się nie pojawia. No bo w sumie powinien chyba być już od początku, bo już na początku wiemy, że straciliśmy pamięć i trochę dręczymy Lothara w tej sprawie.

A te oprychy, to był pewnie przypadkowy napad (chociaż koło kamienicy i rzezimieszka ich wcześniej nie widziałam i chyba to mnie zmyliło) ;) no i myślałam że po ich ataku się pojawiła przygoda przeznaczenie :)

Dzięki :D

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Przeznaczenie

Post autor: Weq » wt maja 12, 2015 13:44

Pamiętasz może jaki ten oprych miał opis?
Zdecydowanie taki napad nie ma nic wspólnego z Przeznaczeniem.

Natomiast, jeśli przy zdobyciu składników nazwa się jeszcze nie pojawia, to może to być błąd... ale nie musi - sprawdzę :P
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Przeznaczenie

Post autor: johnnyknoxville » wt maja 12, 2015 16:20

Mnie tam jakieś oprychy (dwóch rozrabiaków) napadły jak robiłem "Pechowego kuriera". A "Przeznaczenie" na liście przygód pojawiło mi się chyba w momencie, kiedy wspomniałem Lotharowi o problemach z pamięcią, ale nie jestem pewien czy dokładnie od tego dialogu startuje przygoda.

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Przeznaczenie

Post autor: Silvia Inverse » śr maja 13, 2015 12:31

Tak, to byli rozrabiacy :) wydaje mi się, że już byłam po quescie z pechowym kurierem, ale może źle pamiętam. Zresztą nieważne :D

ODPOWIEDZ