Marnak

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Marnak

Post autor: admate » ndz maja 03, 2015 23:07

Wykonując quest "córka" natknąłem się na drugą cześć questu z Marnakiem, ale wtedy odmówiłem, bo byłem zajęty szukaniem oprychów, których miałem zlikwidować. Czy istnieje możliwość, aby jednak przyjąć quest od starca? Bo zagadaniu, pojawia się komunikat, że nie chce ze mną rozmawiać, mam ewentualnie zadać konkretne pytanie. Jeśli da się kontynuować quest, to o co zapytać Marnaka?

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Marnak

Post autor: admate » wt maja 12, 2015 16:48

Czy quest już przepadł? Mam go na liście, ale starzec nie chce ze mną rozmawiać, tylko mówi, że mam zadać konkretne pytanie.

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Marnak

Post autor: ElegantAndrogyne » wt maja 12, 2015 19:18

Nie kojarzę, by było konieczne pytanie go o cokolwiek. Zadanie było dwuczęściowe. Najpierw kropnąć dalszego sąsiada i jego świnki, a potem wytłuc inwentarz bliższego sąsiada.

1. Marnak zleca zabicie rolnika i trzody.
2. Po załatwieniu wracasz do dziada. Nie pamiętam, czy trzeba było go wtedy zagadywać.
3. Długo, długo nic... (może trzeba poczekać kilka dni)
4. Wchodzisz znowu do domu Marnaka, a ten pyta, czy jesteś gotów przyjąć kolejną robótkę. Tym razem bez ofiar w ludziach - same zwierzątka ;P
5. Wracasz, on zagaduje do Ciebie, daje jakąś nagrodę, koniec questa, wpis znika.

A tak poza tym uważam, że ten quest powinien mieć części zamienione miejscami. Mamy ładną eskalację. Jeden sąsiad podpadł mniej (z córką) - wybijamy zwierzątka. Drugi naraził się o wiele bardziej (z podpaleniem z ofiarami w ludziach) - zemsta musi być poważniejsza (i trudniejsza do wykonania - w końcu człowiek walczy lepiej niż jakieś tam kury ;)).

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Marnak

Post autor: admate » wt maja 12, 2015 19:54

Ja niestety wtedy, gdy otrzymałem drugą robotę, odruchowo nacisnąłem "n", bo akurat szukałem zbirów, którzy porwali córkę Caranela. Czy w takim wypadku quest przepadł czy wyciąć te zwierzęta?

ODPOWIEDZ