Zapomniana wizyta u Caranela

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Leszq
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 10, 2021 13:14

Zapomniana wizyta u Caranela

Post autor: Leszq » pt sty 20, 2023 21:15

Przespałem drugą wizytę u Caranela(po 12h) ....i teraz za karę jak tylko położę się spać atakuje mnie kilku zabójców...ponowna wizyta u Caranela nic nie daje....pomoże ktoś?.......(nie kładź się spać nie wchodzi w grę :D )

DeltaHunter
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 08, 2020 19:17
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zapomniana wizyta u Caranela

Post autor: DeltaHunter » sob sty 21, 2023 22:01

Ouch, nieprzyjemna sytuacja. Który to quest jeśli mogę wiedzieć? Trochę pozapominałam, co i jak...
Ona umrze, on-wszystkim jest pisany zgon.

Leszq
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 10, 2021 13:14

Re: Zapomniana wizyta u Caranela

Post autor: Leszq » ndz sty 22, 2023 12:52

Córka Dwellera...miałem zjawić się u Caranela na następny dzień od wizyty u niego...miał mi powiedzieć ze córka jest we wsi na południowy zachód od Mantaru...Zapomniałem się zjawic i przepadło..........obszedłem wieś gdzie pamiętalem ze była córka ..nic....u Caranela tylko "Muszę iść, do widzenia."
A jak pójdę spać to atak...Mag [16] nie daje rady:)

DeltaHunter
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 08, 2020 19:17
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zapomniana wizyta u Caranela

Post autor: DeltaHunter » ndz sty 22, 2023 18:10

O rety, no to tu nie pomogę, bo tego zakończenia nie rozwijałam... Już myślałam, że chodziło o "Pechowego Kuriera", to może jeszcze coś bym wskórała.
Ona umrze, on-wszystkim jest pisany zgon.

Leszq
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 10, 2021 13:14

Re: Zapomniana wizyta u Caranela

Post autor: Leszq » czw sty 26, 2023 17:55

Kolejna walka (18poziom)....załatwiłem zabójców...przydało się kilka krwawych napoi....Efekt: nic się nie zmieniło...przygoda stoi w miejscu....kiszka...irytuje tylko ze dalej są na liście niechciane questy....da się wywalić?:)
:idea: :idea: POPRAWKA...USUNĘŁO MI PRZYGODE :idea: :idea:

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Zapomniana wizyta u Caranela

Post autor: Weq » śr lut 01, 2023 18:28

Wywalić się da tylko manipulując sejwem. Natomiast jeśli zniknęła to... zapewne w porządku. Taki zakończenia jak to ze skrytobójcami, nie miały grubszego wpływu na grę (niestety). Na ile dobrze rozumiem skrypt tego questa to po zabójcach, quest się wyłącza.
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

ODPOWIEDZ