Tajemnica Szakara

Gdzie można natknąć się na którąś z przygód i jak ją przejść? Co zrobić z sercem i gdzie znaleźć soczewkę? Tu możesz znaleźć odpowiedzi

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Tajemnica Szakara

Postprzez ElegantAndrogyne » Wt maja 05, 2015 21:50

Kolejny quest, który utknął w martwym punkcie:
Po wytępieniu tałatajstwa i zdaniu relacji mistrzowi pogadałem z Szakarem. Dostałem list, popłynąłem do Hexenlore i zajrzałem w odpowiednie miejsce. Wracając, na ul. Pustej zostałem napadnięty przez nieistniejącego płatnego mordercę:

Kod: Zaznacz cały
Ulica Pusta
Wyjścia: east north south
Pomimo nazwy ulica ta nie jest pusta - jest po prostu spokojna. Przeważają na
niej drewniane domy o kamiennych fundamentach. Niektóre mają niewielkie ogrody,
inne są dosunięte prawie do samej ulicy. Ne wschód wzdłuż ulicy ciągnie się
murek, za którego roztacza się widok na zatokę i port.
Zostajesz napadnięty przez płatnego mordercę!
Nie ma tu nikogo takiego.

(być może w związku z tym questem - nie wiem)
Wróciłem do Mantaru, poszedłem do Skulldust do Szakara... obszukałem podziemia, ale nie ma go tam, gdzie był. Jestem w kropce...
ElegantAndrogyne

Re: Tajemnica Szakara

Postprzez Weq » Śr maja 06, 2015 0:14

Poprawione.
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.
Weq

Postprzez Kaniol » So maja 09, 2015 12:36

Jeszcze jedno - gdy dostarczylem list skrytobojcom, to z kanalu zniknal nie tylko Szakar, ale i wszystkie zwierzatka (szczury pajaki nietoperze etc.), niestety na nich wlasnie expilem :( Czy to tez zostanie moze naprawione? ^^
Kaniol

Postprzez Estella » So maja 09, 2015 13:49

Moby w podziemiach Skulldust, które są tam od początku, nie powinny się wszystkie odradzać, więc to nie jest błąd.

Wracając do Tajemnicy Szakara, zastanawiam się, czy ta przygoda nie powinna być dostępna tylko dla nekromantów?
Mistrz gildii w Skulldust i tak normalnie nie rozmawia z osobami nie będącymi w gildii, więc dlaczego gracz miałby w ogóle tam zaglądać?
Estella

Postprzez ElegantAndrogyne » So maja 09, 2015 17:23

Kaniol napisał(a):Jeszcze jedno - gdy dostarczylem list skrytobojcom, to z kanalu zniknal nie tylko Szakar, ale i wszystkie zwierzatka (szczury pajaki nietoperze etc.), niestety na nich wlasnie expilem :( Czy to tez zostanie moze naprawione? ^^

Zwierzątka się nie odradzają. Raz wybijesz i masz czyste kanały. A na expienie polecam stary cmentarz w lesie (ten z kryptą od Syfiana) - nie podłapiesz tam żadnego choróbska.
ElegantAndrogyne

Postprzez Krewi » Pn sty 04, 2016 23:28

Ja mam problem ;-; Bo powybijałam szajsy w kanałach(chyba wszystkie) i nic się nie dzieje. Pomocy?
Krewi

Postprzez admate » Cz maja 03, 2018 22:19

Chodzę po tych podziemiach i powybijałem sporo robactwa, znalazłem Szakara, ale nie mogę go zagadać. Czy jeszcze nie wybiłem wszystkiego? Na północ jest krata, której nie daje rady wyważyć (inne wyważałem i chodziłem po zdaje się całych podziemiach).
admate

Postprzez Estella » Wt lip 03, 2018 9:01

Jeśli ktoś ma problemy z tą przygodą, kolejność postępowania jest taka:
wybić potworki, wrócić do Mistrza Gildii, znaleźć Szakara i spełnić jego prośbę.
Estella

Powrót do Przygody